انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 8- چقدر صبورم؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
8- چقدر صبورم؟
دارم صبور بودن تمرین میکنم، قبل از برنامه یکی از نواقصم عجله کردن بودن در هر کاری، و تحمل درد و رنج فکر میکردم صبور بودنه، ولی الان با کمک خدا و با مشورت راهنما و با ابزارهای برنامه دارم صبوری تمرین میکنم

خدا کمکون کنه تا صبور باشیم و تو هر برنامه ای از احساسمون استفاده نکنیم
یکی از برزگترین علامت بیماری وابستگی عجول بودن هست ومعمولا هرکاری که انسان بدون آرامش وباغجله انجام بده یک طرفش لنگ می زنه منهم درگذشته تمام صفات یک انسان وابسته را داشتم وخوب از این مسیر خیلی هم ضرروزیان دیدم ولی از زمان ورود به برنامه واستفاده از ابزار برنامه صبر راتمرین کردم صبروبردباری از ارکان مهم زندگی هستند که باعث ورود آرامش به زندگی میشوند وفردی که آرامش داره خواه ناخواه پشتوانه قوی درپشت سرش هست که به نظر من قویتر از خداوند هیچ پشتوانه ای نمیتوانست اینقدر به من صبروآرامش بده ادامه صبر ٬ عشق است وآرامش بی نهایت وانسانی که این صفات زیبا را درزندگی تمرین میکند به پذیرش خود که اهمیت زیادی داره وهمان فروتنی است واز طرف دیگه باقبول کردن اینکه انسان هستش وناقص و بخاطرهمین هم اشتباه میکنه یعنی پذیرش نقص درخودش یعنی همان تواضع که دنبالش بودم برای خودم وهمینطور دردیگران میرسه و این باز بیشترباعث آرامش میشه یعنی اینکه انسانی که پذیرش نقص ها وخطاهای خودش ودیگران رو داره ونه خودش رو ونه دیگران رو هرگز سرزنش نمیکنه که این رامن بالاترین درجه خلوص وصداقت میدانم و این انسان ٬ انسان صبوریست و از بچگی هم همیشه شنیده ایم خداوند باصابرین است .