انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 19- خود را چطور به دیگران نشان می دهم؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
19- خود را چطور به دیگران نشان می دهم؟
سعی میکنم صادقانه مشارکت کنم با تمام اتفاقات و خوبی ها و بدی ها
قبلا پذیرش  بیماریمو نداشتم و تو مشارکت کردن حماقت میکردم ولی امروزه سعی میکنم همین طور که هستم خودم بشناسونم
البته میدونم که بعضی از چیزهای شخصی لازم نیست گفته بشه و فقط رابطه باید سالم باشه
و همیشه اینو تو جلسات شنیدم که صداقت و با حماقت اشتباه نگیریمتصویر: images/smilies/biggrin.gif
یک زمانی غبار زندگی دراثرضعف های شخصیتی ام اینقدر روی رخسارم نشسته بود که تشخیص خود واقعی ام برای خودم غیرممکن شده بود وماسک چهره ام رابجای خود واقعیم پذیرفته بودم وفکرمیکردم که این ماسک خیلی هم برازنده من است ویکی از قویترین ٬اصول اجتماعی برای من محسوب میشدواسمش را شئونات اجتماعی می گذاشتم هراز گاهی از یکی تبعیت میکردم واونو جای نیروی برترم قرارداده بودم ولی خوب نکات منفیم اینقدر زیاد بود که یک خلع درونی عظیم برام درست کرده بود و هرکارکه میکردم هنوز ناشاد وناراضی بودم دائم مقایسه میکردم وحالم بدترمیشه تمام تراز روزانه ازخودم یک سرزنش وتوسری بزرگ برای خودم بود اون صبورواقعی اون پشت دائم درحال گریه وناامیدی بود ولی خداراشکر امروز میتونم به اصل خودم پی ببرم ناملایمات وغبارها را کناربزنم وبامهربانی وعطوفت وشناخت خدا وحضور او درزندگیم خلع درونی ام را سرکوب کنم ودرزندگیم به عشق واقعی برسم وامروز من خودم رابه دیگران نشان نمی دهم بلکه خدارابه آنها معرفی میکنم زیرا وقتی که من انسان مثبتی باشم باحرمت نفس از دریچه چشمم میتوان خدارا دید وخوشحالم امروز کسی هستم که باید باشم انسانم ومیتونم از زندگی لذت ببرم وشاکروپراز اخلاص همین.