انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 17- آیا می توانم نظریه ای مبنی بر نحوه کارکردن این قدم در مشارکت هایم در جلسات
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
17- آیا می توانم نظریه ای مبنی بر نحوه کارکردن این قدم در مشارکت هایم در جلسات الانان عنوان کنم؟
دروحله اول دراین قدم نیاز به آمادگی داریم که برای من از طریق نشریه ها و کتابها و مشارکت بادوستان بهبودی وراهنمای خود بدست آوردم . دراین تلاشها متوجه ومعطوف به نیروی برترم بودم و لی برای مسیر تغییراحتیاج به شهامت داشتم و همیشه درزندگیم میدانستم یکی از بزرگترین مشکلاتم نداشتن شهامت بطورواقعی هستش ولی خوب مرحله بعدی باید واقعا تصمیم میگرفتم و تا آماذگی لازم را جهت سپردن بدست بیارم ولی این آمادگی زمانی بدست میامد که کمبودهای اخلاقی ام را بتوانم شناسایی کنم وبتونم رفتارگذشته رو کناربگذارم ورفتارجدید رو جایگزین کنم جلسات هفتگی ومشارکتها خیلی حمایت بالای بود و از شنیدن این مشارکتها وموفقیتهای دوستان بهبودی دررسیدن به خود واقعیشون و زندگی پرعشق وآرمششون به من هم نوید میداد وبه این ترتیب آمادگی پیداکردم ومتوجه شدم که باتعییرنگرش و عملکردهایم نواقص اخلاقیم برطرف میشود . ولی دراین مسیرهم آموختم مسیرجاده بهبودی طولانی وبی انتهاست بجای سرزنش وانتقاد از خودم همیشه نکات مثبتم را درنظرمیگیرم و اونها رو تقویت میکنم دربرنامه آموختم منفی هارا به مثبت تبدیل کنم موفق خواهم بود امروزاز قرارگرفتن درشرایط ناسالم و مسموم خودداری کنم و آموختم از خودم مراقبت کنم امروز قربانی نیستم بلکه مسئول اعمال ورفتارخودم هستم .