انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 22- امروز چگونه می توانم با یک دیدگاه جدید به تمامی این خصوصیات نگاه کنم؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
22- امروز چگونه می توانم با یک دیدگاه جدید به تمامی این خصوصیات نگاه کنم؟
دید گاهی مبنی بر ارامش صبر و پذیرش دیدگاه گذشته من دیدگاهی سنتی و مذهبی بود همراه با مذهبی که از ان تنها ترس از خدا را اموخته بودم و نماز میخواندن فقط به خاطر ان که به جهنم نروم اما حالا دید گاه جدیدم مرا با خدای عشق روبه رو ساخت خدایی که با یاد او و صحبت با او ارام میشوم و تمام خلع های عاطفیم را با او پر میکنم با خدا میخندم گریه میکنم شوخی میکنم و به گردش میروم و همیشه دستان گرمش را بر شانه هایم احساس میکنم دید گاه جدید من عشق به خداست..!
امروز من یک انسان دیگری هستم متفاوت بافردی که دیروز بودم من تمام نقائصم را می بینم ودیگر خود محورنیستم امروز تایید دیگران به من تاثیرندارد یعنی انسان تائید طلبی نیستم بلکه به خودم اعتماد دارم وفقط تایید خداوند مدنظرم است امروز به کمک برنامه درراه بهبودی گام نهادم و دراین راه شهامت را از پروردگار طلب کردم و دراین مسیر از کمک راهنما ودوستان هم بهبودیم برخوردار هستم امروزمن نیازهای خودم رامی شناسم ومیدونم که به کجا میخوام برم ودراین مسیر همراهان مهربانم بامن هستند وخدارادارم پس باکی از طی بقیه مسیر بدلم راه نمیدهم وسپاسکزار خدا وبرنامه هستم که در زندگیم وارد شدند ومسیررا برام هموارکردن .