انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: پروردگـــــــــارا!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
[تصویر:  1396001659485.png]

خواسته ام در این جایگاه، یعنی جایگاه بنده فقیر ناامید،

آن است که:

گناهان گذشته ام را بیامرزی

و در باقیمانده عمرم،مرا از گناه باز داری ...

.
خدايا از نفسى كه فراوان به بدى فرمان ميدهد به تو شكايت مى‏كنم،همان نفسى كه شتابنده به سوى خطا،و آزمند به انجام گناهان،و در معرض خشم توست،نفسى كه مرا به راه هلاكت مى‏كشاند،و هستى‏ام را نزد تو از پست‏ترين تباه‏شدگان قرار مى‏دهد،بيماريهايش بسيار،آرزويش دراز است،اگر گزندى به او در رسد بى‏تابى مى‏كند،و اگر خيرى به او رسد از انفاقش دريغ مى‏ورزد،به بازى‏ و هوسرانى ميل بسيار دارد،از غفلت و اشتباه آكنده است،مرا به تندى به جانب گناه مى‏راند،و با من در توبه و ندامت امروز و فردا مى‏كند،خدايا از دشمنى كه گمراهم مى‏كند و از شيطانى كه به بى راهه‏ام مى‏برد به تو شكايت مى‏كنم،شيطانى كه سينه‏ام را از وسوسه انباشته و زمزمه‏هاى خطرناكش قلبك را فرا گرفته است،شيطانى كه با هوا و هوس برايم كمك مى‏كند،و عشق به دنيا را در ديدگانم زيور مى‏بخشد،و بين من و بندگى و مقام قرب پرده مى‏افكند،
پروردگارا

پروردگارا؛ به من دلی پرمهر و بخشش، زبانی نرم و نیتی خیر عنایت فرما تا در پناه امن تو با رعایت حقوق دیگران و با تسلط بر اعمال و گفتارم موجب آرامش در زندگی خود و اطرافیانم باشم.

خدایا؛ من از لحظهٔ اکنون زندگی‌ام، لذت می‌برم و همواره با پیشقدم شدن در هر کار خیر، میدانی قوی از بذل عشق و برکت در اطرافم ایجاد کرده و سرشار از حسی خوب، فرصت‌های اعطا شده را دریافت می‌کنم.

خداوندا؛ تو را شکر می‌کنم که من فردی با مناعت طبع و اعتمادبه‌نفس هستم و از بودن در کنار دیگران شادم. آنان نیز از همراهی با من خشنودند، و رفتار صادقانه و شفافم مرا همنشینی عزیز و محترم کرده است.

خداوندا؛ مرا حمایت فرما تا با روحیه‌ای مثبت بر امور شخصی خود تمرکز کنم و با حسی عالی، قدرشناس نعمات تو باشم.

یاور من؛ با انرژی مثبت و اندیشه‌ای خوب به محیط اطرافم نگاه می‌کنم و با شور و شوق برای تغییر امور زندگی‌ام در تلاشم. هدفم را با توکلی خالصانه، و در آرامش به سوی راهی مناسب و درست پیش می‌برم.
افسار دلم دست خدا بود چنین شد/ای وای اگر دست خودم بود چه میشد؟
مقصود دلم مهر و وفا بود چنین گشت/ گرقصددلم جور و جفا بود چه میشد...؟
خدایا ناخدای زندگیم توهستی سکان زندگی را به دست خودم نده ، تو سکاندار باش و من مسافر کشتی زندگی ،
به خودم رهایم مکن خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
پرودگارا
دیدگانم را متبرک ساز و پاک تا به هر سو که می گردند جمال"تو" را ناظر باشند
خدایـــــــــــــا ...!

اگه یه روز فراموش کردم خدای ِ بزرگـــــــــــــی دارم ...

تو فرامـــــــــــــوش نکن که بنده کوچیکـــــــــــــی داری ...

با نوازشی و یا شاید تلنگری آرام وجودت را ،

همراهیت را ، مهربانی و بزرگی ات را برایم یاداوری کن.....
خداوندا

قلب من ،تقدیر من وراهنمایم باش.

یاری ام کن به تمام هستی خود عشق بورزم و

از هر پاره زندگی ام یک پیروزی بسازم

آمین
پروردگارا اراده و زندگیم را به تو میسپارم مرا در بهبودیم راهنمایی کن و نشانم بده که چطور زندگی کنم امین
دعای قدم سوم NA
خداوندا .
از فکر و اندیشه بسته مارا حفظ کن به ما اجازه بده در فکر .کلام ودر عمل.بزرگ وباظرفیت باشیم .مارا به نرمی آرامی وبا شفافیت ومحترمانه رشد و تعادل عنایت فرما

خدایا,بعضی اوقات در خطرم زیرا توان روبرویی با بسیاری از نواقص شخصیتی ام را از دست میدهم.در این زمان فقط میتوانم خودم را تسلیم تو کنم و ایمان داشته باشم که تو تصمیم خودت را که در اصل نیاز من است بر آورده خواهی کرد.اجازه نده من از دیدگاه خودم و فقط بر مبنای شایعات بی اساس با دیگران بحث و جدل کنم و کمکم کن تا بدانم که چه چیزی به دور از توهم و واقعی است و ارزش روحانی دارد.

.
صفحه‌ها: 1 2 3