انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: دعا و مراقبه-- بنویس برای نیروی برتر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
خدايا دوستت دارم همين
تنها که شدی
بیندیش:
آغوش خدا هنوز هم باز است!
تنها برای "تو"...
خدایا به عظمت تو سر تسلیم فرو می آورم

من بی تو هیچم وباتو همه چیز
خدایا همین سه نقطه کافیه
خودت میدونی تو دلم چه خبره...
خدایا کسی جز تو خیرخواهم نیست دستم را بگیر تا ازاین دریای مواج بسلامت بگذرم.
خداوندا ، بلندای دعایت را عطایم کن
تو ای معشوقه عالم
از این پس عاشقی را پیشه ام فرما
خدایا راستش من آدمیزادم
گاه گاهی گر گناهی میکنم ، طغیان مپندارش !
کریما من گنهکارم ، تو بخشنده !
بگو آیا امید بخششم بیجاست ؟
خودت گفتی بخوان ، می خوانمت اینک مرا دریاب
به چشمانی که می جوید تو را نوری عنایت کن
دو دست خالی ام را رحمتی دیگر عطا فرما …
بارخداوندا !

چون مرا در رحم آوردي و بيافريدي در ظلمات عجزم بخوابانيدي و چون در وجود آوردي معده گرسنه را با من همراه كردي تا چون در وجودم آمدم از گرسنگي گريستم، چون مرا در گهواره نهادي پنداشتم كه فرج آمد پس دست و پايم بستند و خسته ام كردند، چون عاقل و سخنگوي شدم گفتم بعد اليوم آسوده نمايم ولي به معلمم دادند و به چوب ادب دمار از روزگارم برآوردند و از وي ترسان بودم، چون از آن در گذشتم شهوت بر من مسلط كردي تا از تيزي شهوت به چيز ديگري نمي پرداختم و چون از بيم زنا و عقوبت فساد، زني را در نكاح آوردم فرزندانم در وجود آوردي و شفقت ايشان در درونم گماشته و در غم خورش و لباس ايشان عمرم ضايع كردي و چون از آن در گذشتم پيري و ضعف بر من گماشته و درد اعضا بر من نهادي و چون از آن درگذشتم گفتم مگر چون وفات من در رسد بياسايم ولي بدست ملك الموت گرفتارم كردي تا به تيغ بيدريغ جان من قبض كرد، چون از اين گذشتم در لحد تاريكم نهادي و در آن تاريكي و عاجزي دو شخص فرستاديكه خداي تو كيست؟ و مذهب تو چيست؟ و چون از جواب برستم از گورم برانگيختي و در قيامت ندامت نامه ام بدست دادي كه :« اقراء كتابك»

خداوندا كتاب من اينست كه گفتم، اين همه مانع بود از طاعت و براي چندين تعب و رنج شرط خدمت تو كه خداوندي بجاي نياوردم، تو را از آمرزيدن و گناه عفو كردن مانع چيست؟
خداوندا تورا سپاس..خدايا تو خود شاهد بودي که بهترين سالهاي عمرم را در منجلاب نيستي غوته ور بودم.و اسير افکار پوچ وبي هدف سرا شيبي نيستي را پيمودم.خداوندا تو خود شاهد بودي که چند سال متوالي هر روز در تشيح جنازه خودم شرکت ميکردم و تابوت اعتيادم را به تنهاي به دوش ميکشيدم.از اينکه اجازه دادي زندگي کنم تورا سپاس ميگويم .کمکم کن تا پيماني را که در طوفان با تو بستم در ارامش فراموش نکنم.کمکم کن وراه را بهم نشان بده تا اراده تورا جاري کنم.خداوندا تو دانا وتواناي من نادان وناتوان من را يک لحظه به حال خودم رها مکن..امين..
وقتی عبارت “خدا را به یاد داشته باش” را می خوانم در ذهنم و در قلبم گزینه “همیشه” را برایش تیک می کنم !
خدايا...................
تو مي داني آنچه را که من نميدانم .......................!
در دانستن تو آرامشي است و در ندانستن من تلاطمها !!
تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6