انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 14- به خاطر چه چیزی باید خود را تسلیم کنم، در مقابل چه كسي بايد خود را تسلیم كنم؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
14- به خاطر چه چیزی باید خود را تسلیم کنم، در مقابل چه كسي بايد خود را تسلیم كنم؟
بخاطر بهبودی و رسیدن به ارامش باید خودم را تسلیم کنم-- در برابر اصول برنامه بهبودی باید تسلیم شوم
من پرونده ی خودم را در مقابلم دارم و میدانم که این عادتها راهم هنوز دارم و حتی این عادتها تبدیل به وابستگی و هموابستگی شده است، این رویه زندگیم را به مخاطره انداخته و امکان زندگی را از من گرفته و من برای نجات خودم و ارکان زندگیم، مجبور شده ام از این اصول پیروی کنم و برخلاف غرور و انکارم به حرف راهنمایم گوش دهم و این سه قدم را کار کرده و آن را رعایت کنم و برای فرد مغروری مثل من امکان دسترسی بصورت عادی وجود ندارد و من باید در مقابل نیروی برترم زانو زده و خودم را تسلیم برنامه کنم. تمام عجزهای من بخاطر خیره سریهایم بود و من با انکار و غرورم امکان کمک گرفتن را از فردی مناسب از بین برده بودم این تسلیم شدن برای من شروع مجدد برای آموزش مهارتهای زندگی با کمک گرفتن از ویژگی و فضیلتهای انسانی خودم با کمک برنامه و راهنمایم خواهد بود...