انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 2ـ تفاوت بین عاجز بودن و قدرتمند بودن چیست؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
عاجزیعنی ناتوان یعنی عدم کنترل رفتار.وبرخلاف میل واراده کاری انجام دادن .توانایی یعنی پزیرش عجر .وتغییر.توانایی یعنی نه میدانم ونه میتوانم.پس اگرمیخواهم به توانایی برسم باید عاجز باشم.سکوی پرتاب به سمت رشد معنوی تسلیم وعجز است
سلام عاجز بودن يعني در کمال تواناي ناتوان بودن يعني نداشتن اراده و تصميم گيري وقتي من وابسته چيزي ميشم چون کمبود دارم نميتونم بپذيرم جنگ ميکنم تا اين وابستگي رو نگه دارم..قدرتمند به اين معنيس که بتونم از اداره افکار ورفتارام بر بيام وقتي وسوسه دارم عاجزانه رفتار کنم و از نقاط قوت خودم کمک بگيرم.عاجز يعني نميتوانم کارهايم را انجام بدم.قدرتمند يعني از عهده کارهام بر ميام

عجز یعنی بی قدرتی
من بی قدرت هستم لطفا به من کمک کنید.ای را در واقع از نیروی برتر حاضر در برنامه میخواهیم.
انجمنها هرگز یکدیگر را رد نمیکنند اما گاهی یک ترجمه غلط دیگران را به اشتباه می اندازد و این سوال هم همینطور
مثلا در کتاب الکلیهای گمنام امده ((ایده ال جنسی)) و این بسیاری از ما را به بیراهه برد در صورتیکه ترجمه صحیح ان ((ایده ال برای روابط جنسی))میباشد و وقتی ترجمه دوم به کار رود به همانی میرسیم که sa یا codaمعتقد است.
sa معتقد است هرگونه شهوت و خودخواهی باید برداشته شود و coda معتقد است لذت جنسی دادن شخصی دیگر به من انتخاب اوست نه وظیفه او
و در واقع هر 3 برنامه یک چیز را میگوید 
این سوال هدف دیگری دارد.اینکه من بی قدرت هستم و نیروی برتر قدرتمند است و در قدم اول من بجای حل کردن مسایل با فکر خودم به دنبال قدرت گرفتن باشم و این قدرت در قدم یازدهم با تسلیم کامل اتفاق می افتد
نوع ترجمه ممکن است پاسخ دهنده را به اشتباه بیندازد

صفحه‌ها: 1 2