انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 26. آيا برداشتن اين قدم براي شما دشوار است؟ اگر هست چرا؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
26. آيا برداشتن اين قدم براي شما دشوار است؟ اگر هست چرا؟
برداشتن قدم اول با تفهیم این مفاد و فلسفه عاجز بودن درموقعی که خودت دچار توهم توانایی هستی و خودت قدرت و نیرو و اراده داری، کاری سخت برایم بود. من احساس میکردم که نباید به این زودی تسلیم شوم. درحالی که به من میگفت: تو به اندازه کافی تلاش خودت را کرده و نتیجه درست هم نگرفتی، بهتر ایت خودت را کنار بکشی و بگذاری قدرتی برتر از تو وجود دارد که اگر به او بسپاری مطمئن باشد درست خواهد کرد و مداخله کردن تو میتواند این روند را قطع کند و تو میتوانی با دخالت کردن و راهکار دادنها کار امداد رسانی را مختل کنی. من هم به راستی معنی و مفهوم این تسلیم شدن را نمیدانستم و نمیفهمیدم. فقط من یاد گرفته بودم که در هرموردی با پول خرج کردن دست به دامن متخصصان و پزشکان میشدم و با اینکه میدانستم کاری از آنها بر نمیآید، اما من مداخله گر دنبال تخصص و پزشکان جدید و تلف کردن هزینه بودم و طی سه سال تمام دارو ندارم را به خوردشان دادم و هیچ نتیجه هم نگرفتم و در انتها قادر نبودم حتی پول دارویم را پرداخت کنم و در نهایت با فروش ابزارها و پس انداز همسرم بازهم میخواستم با خرج کردن بیشتر مرگ خودم را به تعویق بیاندازم. من چون از مردن خیلی ترسیده بودم، عجله و بی صبری به من فشار میآورد و با آمدن به برنامه اصول خودیاری به من سکون و آرامش را توصیه میکرد...