انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 16. آيا مي‌توانيد روز خوب و موفقی را بدون اين‌كه از سرطان خود ناراحت باشيد، شروع كنيد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
16. آيا مي‌توانيد روز خوب و موفقی را بدون اين‌كه از سرطان خود ناراحت باشيد، شروع كنيد؟
بله خدا را شکر من این روزها که سالهاست با این اصوال از سال 77 تااکنون کمتر روزی است که از سرطان و دردهایی که گاهی میکشم ناراحت باشم. من تاکنون برخلاف وعده مرگی که پزشک معالجم معتقد بود، سالهاست زنده و سرحال هستم و اتفاقاتی در زندگیم افتاد که فقط معجزه نام دارد و من برای هر لحظه از دم و بازدم نفسهام خداوند مهربان را شکرگزاری میکنم. انگار خداوند سرطان را به من هدیه داد که زندگیم را بیهوده و در مقایسه و حسادت و اعتیاد و صدمه زدن به این و آن نگذرانم و من دقیقاً از سال 77 تا الان معنا و مفهوم زندگی را دانسته و زندگی میکنم. من چهل و پنج سال ادای زندگی را در انواع گوناگون خلاف و درگیری و دروغ و ناصادقی گذراندم و دلم خوش بود که زندگی میکنم. سرطان برای من یک توقفگاه روحانی و معنوی بود و من در این ایستگاه ایستادم و متوجه شدم که من فقط همین یکبار زندگی میکنم. پس بهتر است که دست از تمرین بردارم و بصورت جدی زندگی کنم و این امکان را به دیگران هم بدهم...