انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 1-*- تا به حال چند بار به خودتان و دیگران قول داده‌ايد که دیگر سیگاري نکشيد و یا محصو
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
*- تا به حال چند بار به خودتان و دیگران قول داده‌ايد که دیگر سیگاري نکشيد و یا محصولات تنباکويي ديگر مصرف نکنيد؟
بله من چندین بار به همسرم قول دادم حتی قسم خوردم و براساس باورهای مذهبی در مکانهای خاص قسم خوردم و عهد بستم همسرم تهدید به جدایی نمود و بیش از همه هزاران بار به خودم قول دادم و قسم خوردم ولی چه فایده داشت هیچ چرا که من در برابر نیکوتین عاجز بودم
بارها و بارها به خودم و دیگران قول دادم که سیگار نکشم ولی به خاطر لذت طلبی و شک داشتن به ترک نمیتونستم به قولم عمل کنم.
بله

جای خاموش کردن سیگار روی دستم که بشود درس عبرت چند تایی هست اما ...
زندگی بدون نیکوتین زیباست.ارشام

من خیلی به خودم ودیگران قول دادم دیگه نیکوتین مصرف نکنم اما چون اصول برنامه را نمیدانستم قولم را فراموش میکردم نیکوتین دوباره مصرف میکردم طرز فکر وافکارم این بود که همه دارند سیگار مصرف میکنند من چرا مصرف نکنم روزی دو سه نخ اشکالی ندارد ایندفعه کنترل شده مصرف میکنم طوری مصرف میکنم دیگران متوجه مصرف من نشوند اما متاسفانه همیشه شکست میخوردم وبعد از مدتی به دوسه بسته سیگار مصرف میکردم.