انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: اس ام اس بهبودي
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
به خدا که خود خدایی اگر آنی به خود آیی.

انسان دو خالق دارد:
خداوند و خودش
هنگامی که تشخیص می دهی در حال غر زدن هستی به سادگی کلمه " ولی  " رابگو و سپس فکر یا عملکردی مثبت به آن اضافه کن "میل ندارم برای رسیدن به محل کارم یک ساعت رانندگی کنم ولی سپاسگزارم که می توانم رانندگی کنم وشغلی دارم" از اینکه چاق شده ام بیزارم ولی احساس خوبی دارم چون قصد دارم ورزش کنم ودرست غذا بخورم" 

ترس وپریشانی از نفس بر می خیزد ونه از حقیقت .برای رفع انها باید افکارم بسوی حقیقت برگردد.
آنچه مهم است اينکه هر انساني بتواند با ذهن خود در درجه اول، به طور کامل آشنايي داشته باشد تا در قدم بعدي، موفق به ايجاد رابطه اي درست، مناسب و سالم با ديگران بپردازد. بهتر است همواره به ياد داشته باشيم که با مرور کردن يک اتفاق در ذهن خود، به رخ دادن آن اتفاق تا حدي کمک کرده ايم.
بهترین درس ها را در زمان سختی آموختم؛و دانستم صبور بودن یک ایمان است؛و خویشتن داری یک عبادت؛فهمیدم ناکامی به معنای تأخیر است، نه شکست؛و خندیدن یک نیایش است ...  
از دیگران شکایت نکن "خودت را تغییر بده "  از انجا که برای محافظت از پای خود پوشیدن یک دمپایی اسان تر از فرش کردن کل زمین است.
ما رهگز نمیتوانیم با موعظه کردن پیام خود را انتقال دهیم.ما فقط پیام را میرسانیم انهم نه با نظریه پردازی بلکه با تجربه و ضمنا تمام اینها اگر با چاشنی عشق و تغییر خودمان همراه نباشد کارمان تاثیری نخواهد داشت

در انجمن متوجه خواهیم شد به عنوان یک معتاد در حال بهبودی علیرغم هر نوع شغل یا سواد باز هم میتوانیم موفق باشیم.ما مسیرمان را با همسفران قبلی جدا کرده ایم و مسیر سبز را انتخاب کردیم .مسیری که با روحانیت و خدا همراه است.نیازی نیست با مواد باشیم.قلبمان را بروی خدا باز میکنیم و در این مسیر جدید با همدردانمان هستیم و به گذشته تاریک خود لبخند میزنیم  و در راه مدام مسافران بهبودی را میبینیم .در کنار جاده بهبودی جاده نابودی است. هر روز تلفات سنگینی میدهد اما ما چون با خدا و اصول بهبودی خود را بیمه کرده ایم ارام به راهمان ادامه میدهیم

كمترين آرزويم اين است:
هرگز با چشمان مهربانت ، نامهرباني روزگار را نبيني 
بالاترين خواسته ام برايت اينست:حاجت دلت با حكمت خدا يكي باشد...
زندگي ساختني است نه گذراندني 
بمان براي ساختن،نسازبراي ماندن 
فاصله بين مشكل وحل ان يك زانو زدن است، امانه دربرابرمشكل ،بلكه دربرابرخدا.
هيچ چيز تورا ناراحت نکند،فقط شاديها تورا احاطه کند
دوستانت عاشقت باشند،لطف خدا باتوباشد،اينها آرزوهاي من براي تو
عصر زیبای شهریوریتون بخیر....
به منظور موفقیت :
تمایل برای رسیدن به موفقیت ، باید بیشتر از ترس از شکست باشد

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31