انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 55- اکنون چگونه مي‌توانيد از خودتان در مقابل وسوسه‌هاي قمار و شرط بستن دوستان هم‌دوره
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

55- اکنون چگونه مي‌توانيد از خودتان در مقابل وسوسه‌هاي قمار و شرط بستن دوستان هم‌دوره‌ای حفظ كنيد؟

.
من از همان اول که وارد برنام خودیاری شدم دور دوستان همبازی را خط کشیدم و با اینکه مورد توهین و اتهام آنها قرار میگرفتم اما کلاً دور دوستان قمارباز و شرطبند را خط زدم و آنها را از زندگی خودم خارج کردم و به هیچ عنوان حتی بعنوان تفریح با ورق و بیلیارد و دستگاههای بازی و شرطبستن در میادین ورزشی و قمار اینترنتی بازی نکردم و خدارو شکر که وسوسه چنین کاری را هم ندارم و حتی در شرکتهای هرمی هم شرکت نکردم و از رهجوهایم هم خواستم که چنین کاری انجام ندهند و خودمان را با ورزش و تفریحات سالم و گردش دسته جمعی سرگرم کردیم. دوستان همدوره ای خیلی حراف هستند و اگر اجازه داده شوند که حرف بزنند به راحتی فرد را متقاعد میکنند که دوباره شروع کند و من هرگز آنها را وارد حریم زندگی خودم نکردم و اجازه نمیدهم حرفی از قمار پیش من بزنند و من چون مددیار هستم تا حدودی اجازه میدهم که فرد قمارباز از احساسات خود حرف بزند