انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 6- آیا به یاد دارید که پول شرط بستن و قمارتان را چگونه تهیه و برای کسب آن چه تلاشی می
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

6- آیا به یاد دارید که پول شرط بستن و قمارتان را چگونه تهیه و برای کسب آن چه تلاشی می‌کردید؟

.
گاهی برای تهیه پول بازی مجبور میشدم اضافه کاری کنم و یا روی دست رفتن افراد موفق و یا تلکه گرفتن و جورکردن محل قماربازی اجارهجا میگرفتم و تا سقف پولم به اندازه میشد پای بساط قمار مینشستم و بازی میکردم گاهی تا چند ماه پول میبردم و گاهی فقط در عرض نیم ساعت همه پولهایم را میباختم و دوباره نقطه سرخط و گاهی برای تهیه پول راننده تاکسی میشدم و چند روزی شدیداً کار میکردم و باز قصه همان بود . در اصل مشکل نبود پول بود و اگر بانک مرکزی روهم داشتم همه را یک شبه می باختم من در آرزوی برد کلان هرروز بفکر قمار و تهیه پول و بازی و بردن بودم اما هرروز میباختم
من کار میکردم تا پول در بیاوریم برای بازی کردن.واین روند همیشه ادامه داشت.یعنی هیچ وقت متوقف نشد.یک ماه کار کردن و گرفتن دست مزد برابر بود با یک شب بازی و باختن تمام پول.بعضی مواقعه به نیم ساعت هم نمی کشید باخت تمام پولهای من.زندگی من شده بود کارو پول در آوردن برای بازی کردن.