انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 4- آیا در شرط بستن و قماربازی بلوف و کلک از دیگران خورده‌اید، یا خودتان به دیگران زده
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

4- آیا در شرط بستن و قماربازی بلوف و کلک از دیگران خورده‌اید، یا خودتان به دیگران زده‌اید، میتوانید کاملاً توضیح دهید؟

.
در بساط قماربازی کلک زدن و خوردن و بلوف زدن جزء تنقلات بازی است و چون قصد یک قمارباز بردن است به هر کلک و ترفندی میخواهد برنده از پای بساط قمار بلند شود و این آرزوی همه قماربازان است و چون شرطبندی کلک و بلوف کمتری دارد. زیاد اهل شرطبندی نیستند ولی در قماربازی ساخت و پاخت برای سرنگون کردن حریف معمولی بود و منهم در این رابطه بودم و یک گروه برای خودم داشتم و باهمکاری هم سعی میکردیم با رفتن روی دست هم حریف را کله کنیم. همانگونه که من برای دیگران نقشه میکشیدم دیگران هم برای من طرح و نقشه میریختند و بیشترین مواقع که میباختم در اثر کلک خوردن از دیگران بود و براستی بلوف زدن در قمار و شرکت در شرطبتدی هیجان بسیار بالایی داشت و من نمیتوانستم از این هیجان بگذرم
خوب زمانی که من با پاستور قمار میکردم این بساط بلوف و کلک بود.ولی وقتی که من شروع به بازی با دستگاه کازینو را کردم این من بودم که همیشه کلک می‌خوردم.شاید این فکر را میکردم که من باید کلک بزنم دستگاه را.با کم و زیاد کردن مقدار پول بازی ولی در نهایت چیزی جز باخت گیرم نمیامد.