انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 25- در حال حاضر درك شما از خداوند چيست؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

25- در حال حاضر درك شما از خداوند چيست؟

.
من اکنون خداوند را ناجی و همراه و راهنما و خالق بخشنده و مهربان و دوست عزیزی میدانم که او هم من را دوست دارد و برای من نگران است و همیشه حاضر است به من کمک کند و این بشرطی است که من خواستار کمک از او باشم. من در گذشته از او شخصیت وحشتناکی ترسیم کرده و تصویری زشت و هیولایی از او ساخته بود و خودم و دیگران را از او می ترساندم و اما اکنون او را در قلبم احساس میکنم و تصویری زیبا و دوستداشتنی از او را پشت پلکم ساخته ام و هر روز در موقع دعا و مراقبه میبینم و با او معاسقه میکنم و همه انرژیم را از او میگیرم . در نظر من قدرت و انرژی خداوند مانند پریزهای نامری آویزان در اطرافم است و من فقط کافی است دوشاخه نیازم را در یکی از این پریزها فرو کنم و از انرزی و قدرت او برای ادامه دادن راه زندکی بگیرم. من نیاز به حمایت و ارتباط مستقم با خداوند دارم لذا باید کارهایی را تمرین کنم که این ارتباط را همیشه داشته باشم و من این ارتباط را پیدا کرده ام و دیگر نیازی نمیبینم که با مصرف نیکوتین و الکل و قرص و مواد مخدر به مستی برسم زیرا من نخورده مست هستم و با دعا و مراقبه هایی که انجام میدهم به این حال و احساس میرسم و اکنون خداوند مانند نفس است که من بدون این نفس سالم بی اختیار به سمت خلاف و ارتباطات نامشروع و وابستگی و هموابستگی های خطرناک کشیده خواهم شد. من دو را بیشتر ندارم یا راه خدا و یا راه شیطان من 45 سال در راه شیطان بودم و او و ترفندهایش را بیشتر میشناسم و میدانم از اگر سمت خداوند برگردم و یا ساکن باشم بدون خودم بفهمم و یا بخواهم در اختیار شیطان خواهم بود.