انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 8- آيا سعي مي كنيم كه با پيدا كردن راهي سالم برا ي عصبانيت هاي خود همچون ، ورزش، نوش
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
.

آيا سعي مي كنيم كه با پيدا كردن راهي سالم برا ي عصبانيت هاي خود  همچون ، ورزش، نوشتن ، سخت كار كردن ….. حالات و اخلاق خويش را كنترل كينم ؟ و يا اينكه هنگاميكه به ميل مارفتار نميشود خونسردي خود را از دست داده و صدايمان را بلند مي كنيم ؟

.

من یاد گرفتم که به جای فکر باطل ورزش کنم و کارهای سالم انجام دهم و هر روز بنویسم این نوشتن شامل نوشتم احساسات ،نوشتن نامه به خدا و حتی نوشتن تکالیفم میشود . من دیگر به خودم اجازه نمیدهم که افکار ناسالم به ذهن من هجوم بیاورند .تصویر: images/smilies/tongue.gif من به خودم استپ فکری میدهم در هنگام عصبانی شدن و دیگر منتظر نیستم که کسی از بیرون بیاید و حال مرا خوب کند ، الاتیم به من یاد داد برای خود کارهایی انجام دهم تا از آن شرایط بد به سلامت عبور کنم و خود را دور نگه دارم .من دیگر یاد گرفته ام تا حدودی خود را کنترل نمایم و فوری جواب نمیدهم و خونسردی خود را حفظ میکنم.تصویر: images/smilies/smile.gif