انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: تولد دوستان در گروه بانيان بهبودي
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
سياوش عزيز معجزه يک  سال پاکي و بهبودي را به شما و خانواده محترمتان تبريک مي گويم . 
اميرحسين .پ 
سلام خدمت همه دوستانم
از همه شما به خاطر لطفی که به من دارید تشکر میکنم من با همین عشقی که شما دوستان بهم دادید تونستم پاک بمونم و انرژي و امید بگیرم.
براتون آرزوی سلامتی و آرامش میکنم دوستتون دارم.
[تصویر:  a1ai8g8e9gyvrn6tl2g.gif]

آقاي داوود تولد يکسال پاکيتان را از طرف گروه بانيان بهبودي تبريک مي گوييم . 

[تصویر:  1_Butterrfly_Cake_005_Medium.jpg]
آقاي علي عينکساز تولد 7 سالگي پاکيتان را از طرف گروه بانيان بهبودي تبريک ميگوييم . 

[تصویر:  birthday-cake-popcorn.jpg]
         اگر آتش اعتیاد روشن است و تو را نمی سوزاند بدان خدا نگاهی ابراهیمی به تو دارد...

ازتمامی دوستانی که در طول یکسال گذشته بمن کمک

کردن تا تولد یک سالگیمو ببینم کمال تشکر وامتنان دارم

مطمئنا پاکی امروز من درگرو عشق ولطف دیروزشما بود

از همه تون سپاسگزارم...

تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

خانم رويا عزيزتولد يکسال پاکيتان را از طرف گروه بانيان بهبودي تبريک مي گوييم . 
][تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcRU53E5H-dkQbPp4X4qawc...NInxhd8BGw]
[تصویر:  WM%DA%A9%DB%8C%DA%A9%20%D8%AA%D9%88%D9%8...909601.jpg]

تولد دوست هم دردم خانوم رويا رو به خداوند خانوادش هم گروهياش رهجوهاش انجمن معتادان گمنام و راهنماي گلش و گروه بانيان بهبودي تبريک عرض ميکنم ايشالله 2رقميشو تولد بگيريم و تبريک عرض کنيمتصویر: images/smilies/sleepy.gif

آقاي عباس_ق گرامي  تولد ده سال پاکيتان را از طرف گروه بانيان بهبودي تبريک مي گوييم .
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTOahv4AEdUcW3p4VdtThX...zbGj1wIcPw]
سلام.منم به نوبه خودم تبريک ميگم تولده 10سالگيه عباس عزيزوبه خانوادش و انجمن معتادان گمنام خداوند و راهنماش اميدوارم که هميشه پاک باشه در کنار خانواده عزيزش.

تولد ده سالگی عباس قناری مبارک

امیدورام پاکی ادامه داری داشته باشی

یک جفت قناری هم به ما ندادی

یادت باشه

!
صفحه‌ها: 1 2 3 4