انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 3-آیا اساس معنوي گمنامي فردي خود را درک مي کنم ؟ گمنامي گروهم را چطور ؟ گمنامي منطقه
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
.

3-آیا اساس معنوي گمنامي فردي خود را درک مي کنم ؟ گمنامي گروهم را چطور ؟ گمنامي منطقه را چطور؟

گمنامی فردی:فقط نام و نوشته ی دیگران نیست،حفظ گمنامی فردی باعث دیگران به من اعتماد کنند وقتی دیگران به من اعتماد کنند اعتماد به نفس من نیز بیشتر میشود. در صورتیکه گمنامی را بشکنم احساس ترس و گناهم بیشتر میشود .باید سواد و شغل خود را پشت درهای الانان بگذارم و خود را جزیی از گروه بدانم. در گروه :اگر گمنامی گروه را حفظ نکنم شاید گروه از هم بپاشد،گمنامی مشارکت دوستانم را حفظ کرده چون آن مشارکتها سهم خداست و برای خداست و خدا حضور دارد،اصول را به شخصیتها ترجیح داده و باند بازی نکرده و بر سر اصول با کسی مصالحه نمیکنم. در منطقه:در شورا ،هیات و کمیته ها گمنامی در مورد خدمت اعضاء وجود ندارد آنچه باید را با ذکر نام میگوییم مثلا فلان شخص خدمت خود را به درستی انجام نداده است اما در مورد مسایل خصوصی و شخصی آن فرد حرفی به میان نمیاید.