انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: لطفا تجربیات لغزش خود را ذکر کنید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
من هرموقع ک عصبی میشم فکر مواد میاد تو سرمو لغزش میکنم.اصلا برام قابل کنترل نیست.نمونش همین امشب که سر یه جروبحص کوچیک با ماشین رفتمو مصرف کردم.لطفا کمکم کنید ممنونتصویر: images/smilies/sad.gif
سلام تنها هستم لغزش من بخاطر این بود که فکر میکردم میتونم کنترلش کنم وبعد پاکی یه روز یه جای تو تا کام گرفتم وتمام از اون روز به بعد دوباره شروع یه مصرف کردم فقط دوتا پک اونم چون فکر میکردم میتونم کنترلش کنم ولی افسوس که غافل شدم
من دسترسی به جلسات ندارم میخوام از طریق مجازی اشتراک کنم ممنون میشم از مسولین که راهنمایی کنند منو تا بتونم نجات پیدا کنم به هر کی میپرستید کمکم کنید ندارید شرمنده دختر 7ماهم بشم
سلام من چندین بارلغزش کردم وهرسری هم بخاطرنداشتن اگاهی وسلامت عقل بوده یادمه بعدازیازده ماه وبیست روز خواستم برم سرکارعیدنوروزبودیکی ازدوستان بهبودی بهم گفت نروواست بده اماخودمحوری منیت. من بود که میگفت تومیتونی بری برو رفتم وچندروزازجلسات تنهاموندم ویکروز یکی ازدوستانم که یک ماه بالاترم بودپاکیش اومد و گفت وسوسه موادصنعتی شده من خندیدم گفتم بیخیال بابآزماگذشته دیگه خلاصه شب زفت ومن تنهاشدم یهو وسوسه اومدسراغم که عیده باباحال میده الان خوش باشی وبری کناردریا وقایق سواری الان وقتشه زنگ دوستم زدم بیابشینیم اومد گفت چی شدنظرت عوض شده خلاصه چکارکنیم چکارنکنیم گفتیم مشروب بزنیم یکباراشکال نداره رفتیم خریدیم زدیم امافرداش تمام درددنیآومدسراغم ورفتم دوباره سرا5 موادوتاروسال تولغزش بودم که مادرم ازغصه من ازدنیارفت امآلان بعدازچندین بارلغزش 80روزه پاکم دارم سرگذشتم مینویسم اگربخام ازعجزام ودربدریای موادبسرم اومده بگم رمانی میشه اماالان شاکرخداوندبزرگم که بازفرصت دوباره زیستن بهم دادوتونستم پاک بشم واینسری بعد45روزاستارت قدمهام بزنم وکلی درکم ازبیماری وخودم وافکارم بالابره ازراهنمام ونیروی برترممنونم که دستم روگرفت کلی زندگیم عوض شده اگراونسریهای قبل شروع کرده بودم کارکردقدم الان سیزده سال پاکی داشتم بازهم ممنون نیروی برترهستم چون امشب دوستانم توجلسه تمام مشارکتهاشون ازمن بودچون باورنمیکردن من بازپاک بشم وجلساتم رومرتب بزنم روزی 3جلسه دارم میزنم وهمه اینها رومدیون انجمن وکارکردقدمها وراهنمام هستم
(2015-12-15، 10:41 )ali ede نوشته است: [ -> ]من هرموقع ک عصبی میشم فکر مواد میاد تو سرمو لغزش میکنم.اصلا برام قابل کنترل نیست.نمونش همین امشب که سر یه جروبحص کوچیک با ماشین رفتمو مصرف کردم.لطفا کمکم کنید ممنونتصویر: images/smilies/sad.gif

دوست عزیز درد همه ما یکیه اما ایابا زدن درست میشه من هزاربارلغژش کردم تومیتونی شماره دوستان بهبودی داشته باشی تا فکراین چنین میا شراغت بزنگی ومشورت بگیری مابه تنهایی نمیتونیم ومحکوم با فناییم ماباکمک هم میتونیم موفق باشیم پس راهنمابگیراولش. تجربه من اینه بدون راهنمانمیتونی
صفحه‌ها: 1 2