انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: روزانه هايي از AA
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
مشکل رهایی از ترس دو جنبه دارد.ماباید برای خلاصی همه جانبه از ترس تا حد امکان تلاش کنیم.

سپس باید شجاعت پیدا کنیم تا با هر چه از این ترس ها باقی می ماند ،به طور سازنده برخورد کنیم.
خلاصی از ترس کاری است که یک عمر طول میکشد و هرگز کامل نمی شود.

اگر کسی ادعا کند که کاملا از ترس رها شده است دارد خودش را فریب می دهد.

وقتی ایمانم بیشتر شد، ترس آزارم می داد. گاهی ترس مرا به کلی به هم می ریزد.
حالا آزادم

فهمیدم که در جهان موقعیت های بسیاری هستند که من بر آنها هیچ قدرتی ندارم. اگر آنقدر آماده باشم که این واقعیت 

را درباره ی الکل بپذیرم، باید به این موضوع هم مثل موضوعات دیگر اعتراف کنم. من باید آرام باشم و بدانم که او خداست نه من.
اعتماد به دیگران 

وقتی از دیگران انتظار دارم طوری باشند که من میخواهم، وقتی آنها نمی توانند انتظارات مرا برآورده کنند،من آسیب می بینم.

وقتی انتخاب هایم براساس خودخواهی هایم هست، میبینم تنهایم و کسی به من اعتماد نمی کند اما وقتی صداقت را درتمام 

کارهایم تمرین کردم،توانستم به خودم اعتمادکنم.
وقتی وارد انجمن شدم،بطری به دست بودم ومیخواستم این تعصب به الکل راکنار بگذارم،اما واقعا نمی دانستم چطور.

تصمیم گرفتم آنقدر آنجا بیایم وبروم تا ازکسانیکه قبل از من وارد انجمن شده اند چیزی دستگیرم شود.
من از خدا خواستم و او هم سستی هایم را بخشید.اما تا خودم همکاری نکنم او کاملا مرا از بدی هاپاک نمی کند.

وقتی دعا می کردم ،خیلی از اشتباهاتم را که باید بخشیده میشد،به زبان نمی آوردم.
هر روز سعی میکنم روی افکار های منفی کار کرده و آنها را در خود نابود سازم.
زندگی ام واقعا روز به روز بهتر می شود . گرما، عشق و لذتی که به این راحتی در این 

کلمات بیان شده است هربار که آن را میخوانم گسترده تر وعمیق تر میشود

هشیاری هدیه ای است که با گذشت زمان بزرگ تر میشود.
ما از گام ها و سنت های انجمن پیروی میکنیم، زیرا واقعا آنها را برای خودمان میخواهیم . دیگر مسئله خوبی وبدی نیست ،

ما همراه شده ایم زیرا آگاهانه میخواهیم که همراهی کنیم . این فرآیند رشد ما در اتحاد و عملکرد است . این نشانه ی رحمت و 

عشق خداوند در میان ماست.
اگر بخاطر عزم جزم بنیانگذاران نبود، انجمن مثل خیلی دیگر از انجمن ها به زودی تعطیل میشد . به صدها جلسه ای که هر 

هفته در شهر محل زندگی ام برگزار میشود ،نگاه میکنم و میدانم انجمن 24 ساعته در دسترس است.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14