درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3· فهرست رنجش هایی که بر سر راه تمایل شما جهت جبران خسارت وجود دارند را بنویسید .
· فهرست رنجش هایی که بر سر راه تمایل شما جهت جبران خسارت وجود دارند را بنویسید .
پاسخ
سپاس شده توسط: NASIB ، sadaf ، آرتیمس
در انجام قدم 8 متوجه شدم که من از هر کسی که رنجش داشته ام و نامش را در لیست قدم 4 خود ذکر کرده ام صدمه زده ام.و تمایل جبران خسارت از اینگونه افراد کم بود چون حس میکردم بدیهایی که من در حقشان کرده بودم حقشان بوده است.اما این یک فکر بیمارگونه بود و هنگامی که تمایل نداشتم اسم اینگونه افراد را بنویسم دوباره به قدمهای قبلی خصوصا قدم 4 مراجعه میکردم
تمام ارسالهایم تجربه گذشته ام است و دیدم نسبت به بهبودی تغییر کرده است و اینها نیست
پاسخ
سپاس شده توسط: sadaf ، GOMNAM ، آرتیمس

مثال مانند رنجش .غرور اعتماد بنفس .خجالت احساس گناه وترس
تالار گفتمان انجمن بانیان بهبودی
پاسخ
سپاس شده توسط: mohammad ، sadaf ، GOMNAM ، آرتیمس
وقتی رنجشهایم رابرسی. مکنم.انهایی که احساس می کنم موردساستفاده قرار گرفته ام.حالا به هر صورتی.برایم سخت است که لیست کنم ول ی چاره ای ندارم.چون نیازدارم این قدم را کار کنم.جایی خواندم که مانند تهیه کیکی می ماند که دوازده مرحله دارد.وما میخواهیم هفت مرحله ان را اجرا کنییم.در این حالت ماکیکی نداریم.نتیجه بهتراست همه رالیست کنیم
پاسخ
سپاس شده توسط: mohammad ، sadaf ، GOMNAM ، mohsen..yazd ، آرتیمس

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  5· آیا کسی هست که من به او جبران خسارت بدهکار باشم ولی او تهدیدی برای سلامت یا GOMNAM 3 3,193 2018-07-08، 07:05
آخرین ارسال: داود
  8· چرا تغییر رفتار تنها ، برای جبران خسارتی که زده ام ، کافی نخواهد بود ؟ GOMNAM 5 6,160 2014-05-08، 11:33
آخرین ارسال: meshki
  9· آیا خسارت مالی به کسی زده ام که نخواهم آن را جبران کنم ؟ اگر این خسارت را ج GOMNAM 3 4,141 2014-05-06، 05:04
آخرین ارسال: mohammad
  7· چرا عذرخواهی تنها ، برای جبران خسارتی که زده ام ، کافی نخواهد بود ؟ GOMNAM 3 4,865 2014-05-06، 05:02
  2· آیا نیاز به تأمل و مشورت با راهنمای خود را قبل از آغاز جبران خسارت ، تشخیص GOMNAM 4 4,569 2014-04-28، 02:55

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان