درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
15· چه اقداماتی جهت افزایش تمایل خود انجام داده ام ؟
· چه اقداماتی جهت افزایش تمایل خود انجام داده ام ؟
پاسخ
سپاس شده توسط: NASIB
برای کلیه قدمهایی که به هر دلیلی من دوست ندارم کار کنم میباید برای افزایش تکایل دعا کنم و تجربه بگیرم
تمام ارسالهایم تجربه گذشته ام است و دیدم نسبت به بهبودی تغییر کرده است و اینها نیست
پاسخ
سپاس شده توسط:

در کتاب چگونگی عملکرد امده است که در قدم هشتم ما می خواهیم برای جبران خسارت تمایل پیدا کنیم وهر انچه را که می توانیم برای بدست اوردن این تمایل انجام می دهیم مخصوصا ما از خداوند درخواست می کنیم تا به کمک کند که برای جبران نمودن تمایل پیدا کنیم
تالار گفتمان انجمن بانیان بهبودی
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  3· فهرست رنجش هایی که بر سر راه تمایل شما جهت جبران خسارت وجود دارند را بنویسید . GOMNAM 3 5,156 2014-05-02، 04:56
آخرین ارسال: مهدی40
  16· در مورد دعا کردن برای پیدا کردن تمایل چه احساسی دارم ؟ GOMNAM 2 3,912 2013-12-30، 12:45
آخرین ارسال: meshki
  14· آیا اسمی هست که من هنوز به فهرست خود اضافه نکرده باشم ؟ آیا تمایل دارم که GOMNAM 2 2,609 2013-12-30، 12:41
  4· آیا می توانم در حال حاضر از این رنجش ها رها شوم ؟ اگر نه آیا تمایل دارم که به GOMNAM 2 4,027 2013-12-24، 10:16

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان