درود مهمان گرامی! ثبت نام

پروردگارا: آرامشی عطافرما تابپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم،شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.آمین

تبلیغات

نام بنر کانال تلگرام بانیان بهبودی
نام بنر

تابلو اعلانات انجمن بانیان بهبودی

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27· نیروی برتر چگونه مراقب اراده و زندگی من خواهد بود ؟
· نیروی برتر چگونه مراقب اراده و زندگی من خواهد بود ؟
پاسخ
سپاس شده توسط: mahla ، NASIB ، مرسده ، داود
با بر طرف نمودنضعف های اخلاقی ام با کمک گرفتناز او جقت بر طرف نمودن مشکل های خودو اطرافیانم با اجرا گذاردن اراده وعشق خداوند در زندگی ام در موقع سپردن به خدا از خود مقاومتی نشان ندهم و درک کنم که او به منکمک خواهد کرد فقط کافیست که من اعتماد کنم تا او تمام کاینات خود را در جهت مراقبت از منبفرستد .
تالار گفتمان انجمن بانیان بهبودی
پاسخ
سپاس شده توسط: mahla ، NASIB ، GOMNAM ، مرسده ، داود
نیروی برتر من هر کاری با من انجام دهد از انچه که خودم بر سر خودم می اورم بهتر خواهد بود.مثلا من بر سر خودم اعتیاد و زندگی اعتیادی را اوردم اما خداوندپاکی و بهبودی و نور خویش را در من اورد.او از ابتدا به من توجه داشت اما من ظرفیت نداشتم.فرستنده ها قوی بود و گیرنده های من پایین.من حال خوب افرادی که در جستجویش بودند را میدیدم اما مدام با موشکافی دنبال ایراد گرفتن از افراد خداشناس بودم.خودخواهی بجای خداخواهی در من شکل گرفته بود.امروزطرز فکرم با کمک 12 قدم عوض شده است
تمام ارسالهایم تجربه گذشته ام است و دیدم نسبت به بهبودی تغییر کرده است و اینها نیست
پاسخ
سپاس شده توسط: GOMNAM ، مرسده ، داود
من  اگر  می خواهم نیروی برتر از زندگی من مراقبت کند باید اقرار به ناتوانایی کنم و دست از خود آزاری و دیگر آزاری بردارم .
و فقط حرکت کنم و دنبال نتیجه نباشم .مسولیت بهبودیم را بپذیرم . خداوند فقط مراقب زندگی من است و کاری با اراده من 
ندارد
پاسخ
وقتی بر اساس یک سری از اصول زندگی می کنم ( نه اراده شخصی ) احساس می کنم که با دنیا در سازگاری به سر می برم. وقتی کار انجام نشده ای ندارم و صادقانه تلاشم را کرده ام احساس می کنم در جوار رحمت خداوندم.
پاسخ
مبحث تمایل یکی از مباحثی است که باید در وجود من نهادینه شود.پس تا زمانیکه من تمایل نداشته باشم خداوند تمایلی برای ورود در زندگی من ندارد.
خداوند میگوید بخوانید مرا تا اجابت کنم شمارا....
پس نتیجه میگیریم اگر تمایل از خودنشان دهم و سهم خود را انجام دهم ؛ خداوند کار خود را بلد است وشرایطی را بوجود می آورد تا سکان زندگی مرا در دست گیرد. مثال من تمایل به قطع مصرف پیدا کردم خداوند علاوه بر قطع مصرف بهبودی را بمن هدیه وراه را برایم هموار ساخت. وقتی مشورت میکنم و تصمیم میگیرم دقیقا نقطه ایست که خداوند مراقب زندگی من است.....
الهی بینایی ده که در چاه نیفتیم...
پاسخ
سپاس شده توسط:

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  41· چگونه تسلیم در قدم یک به من در قدم سوم کمک می کند ؟ GOMNAM 5 5,232 2018-09-08، 10:13
آخرین ارسال: داود
  32· قدم سوم چگونه به من کمک می کند تا اصل تسلیم که در قدم یک ودو تمرین کرده ام را GOMNAM 4 8,980 2018-09-08، 10:04
Rainbow من چگونه طبق اراده شخصیم عمل کرده ام؟انگیزه هایم چه بوده است؟ NASIB 5 8,579 2018-09-07، 09:48
  · اراده شخصی من چگونه بر دیگران اثر گذاشته ؟ GOMNAM 4 5,176 2018-07-03، 11:12
Rainbow عمل از روی اراده شخصی چگونه بر زندگیم تاثیر گذاشته؟ NASIB 2 7,101 2014-05-02، 12:40
آخرین ارسال: mohammad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان