انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 14· چگونه ایمان من به خداوند که او را درک می کنم در نتیجه کارکرد این قدم قویتر می
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· چگونه ایمان من به خداوند که او را درک می کنم در نتیجه کارکرد این قدم قویتر می شود ؟

زمانی که ما متوجه می شویمم در یکی از صفاتی که به دنبالش هستیم وکسر اوردیم ویا درکاربرد اصول روحانی با اشکال مواجه شدیم برای کمک به خداوند خود روی می اوریم در این قدم ما از خدای که مهربان درخواست کمک می کنیم که بی صبری عدم تحمل تعصب عدم صداقت وهر ان چه را که سد راه ماشده ما در می یابیم که نیروی برتر مان همیشه ان چیزهای را که بدن ها احتیاج داریم براورده می کند به همین دلیل ایمانمان قوی تر می شود
وقتی به مرور نتیجه را میبینم و دل به او میبندم و به انتظار نتیجه نمیمانم و میدانم که او کار خود را خوب بلد است وقتی من بگذارم که اراده اش را به من نشان دهد در حقیقت ایمان و اعتماد من به او دوچندان میگردد و همینطور درک من بیشتر میشود بیشتر از نفس خودمحورم رها شده و به آزادی بیشتری میرسم

وقتی که با کارکردن قدم ها از خودم شناخت بهتری پیدا کردم و به عاجز بودن ناتوانی خودم دربسیاری از موارد پی بردم . وبه قادر بودن توانا بودن .ستار بودن مهربان بودن بخشنده و حامی و امین و...بودن خداوند ایمان آوردم که اوست که می تواند و قادر است و با خواستن خودم ودعا کردنم رابط بهتر شد و به باور یقین .اعتماد و در نهایت به ایمان رسید که خدااست که تاکنون نگهدارم بوده با این همه .... رفتارهای پر خطری که در گذشته داشته ام .
14_ازنظرمن ایمان به تنهایی وبدون عملکرد کاری ازپیش نمیبردوباید درراستای آن اقدام وعمل داشته باشیم وباتقویت روزانه روندایمان آوری وتمرین وکارکرداصول روحانی قدمهابخصوص قدم هفت، تسلیم،ایمان،صبروفروتنی وباباورواعتمادی که نسبت بخداوند پیدا کرده ام،وبادیدن تغییری که کرده ام واینکه خیلی ازنواقصم راخداوندبرطرف کرده همینطورکمبودهایم را،وایمان دارم که مابقی نیز برطرف خواهندشد.
بادیدن برطرف شدن خیلی ازنواقص وعادات ناپسندم،وجایگزین شدن الگوهای خوب بارفتارهای مخربم.
یادمان باشد،قبول مسئولیت خطاهایم ودیدن آنها،بمن اختیارعمل میدهد تادر شرایط سخت،بجای اینکه به نواقصم پناه ببرم به خداوندپناهنده شوم وهمین امنیت روحی باعث میشود روزبه روز ایمان وروندایمان آوریم نسبت بخداوند قویتر شود.?