انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 25· من چگونه به دیگران خدمت می کنم و از خود مایه می گذارم .
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· من چگونه به دیگران خدمت می کنم و از خود مایه می گذارم .

در قدم نهم تمرین اصل روحانی عشق ورزیدن وخدمت کردن برای ما اسان تر می گردد در قدم نهم ما احساس تعهد می کنیم که این عشق وخدمت را توسط تقویت روابطمان شروع روابط جدید ومشارکت ایثارگرانه بهبودی وقت منابع ومهم تر ازهمه وجود با کسانی که نیازمند هستند در میان بگذاریم
با اهمیت دادن به دیکران
مورد توجه قرار دادن دوستان
خدمت کردن در جلسه خود
در اجتماع " به قوانین احترام گذاشته و حق دیگران را ضایع نمیکنم
در انجمن" مشارکت میکنم بیشتر از تجربه خود میگویم نه از احساس خود
با رهجو (خانواده)به آنها وقت گذاشته و از نظر معنوی عاطفی به آنها خدمت میکنم
عصاره و فضیلت انسان و انسانیت خدمت کردن است به همنوع وانسان با خدمت کردن خود را نشان می دهد باید از خود مایه گذاشت و بدون توقع و طمع باشد .کسی که به خود صدمه و خسارت می زند مورد اعتماد و امین نیست .خدمت کردن باید بلاعوض باشد بدون توقع باید از خودم مایه بگذارم و پای روی غرور وخود محوری خودم بگذارم خدمت کنم اول به خودمان عاشقانه و جنگ درونی با خودم نداشته باشم 
25_بهترین وزیباترین وعاشقانه ترین خدمت به دیگران،مهمترین وباارزشترین وبهترین خدمت به خودمان است.
خدمت مابه دیگران قبل ازاینکه حال آنهاراخوب کند حال واحساس خودمان رابهترمیکند.
خدمتی خوب است که باعشق وبدون شک وشبهه وبدون هرگونه توقعی باشد. خدمت صادقانه باعث میشود روابط بهتروسازنده تری داشته باشیم وبامشارکت صادقانه چیزهایی که دراین انجمن ودرمسیری روحانی بدست آورده ایم به رایگان وبلاعوض درخدمت دیگران قراردهیم.
درخدمت کردن باید،افکار،نیت،روح و روانمان باجسم وجان وقلبمان همسان بوده ودراختیارکسانی که قراراست به آنهاخدمت کنیم ویانیاز به خدمات ما دارند قراردهیم.
دیگر زوری وازروی اجبار به کسی خدمت نمیکنم واگرنمیتوانم به کسی خدمت کنم لااقل خسارت هم نمیزنم.
امروزه سعی میکنم فردی مثبت برای انجمن وجامعه باشم،پدری خوب وهمسری لایق واولادی بی دردسر،با وقت گذاشتن وانتقال یافته هایم به همدردانم برای داشتن زندگی بهتر،ازخودم وعمرم وتمامی داشته هایم مایه میگذارم.
باگوش دادن به مشارکت های دوستان همدردم وسنگ صبورشدن برای آنهاو حفظ گمنامی شان،حضورمنظم درجلسات،گرفتن رهجو،برقراری کلاس قدم،مشارکت صادقانه وسرشارازپیام عشق وامید،حمایت همیشگی ازسبدسنت7،صحبت وگوش دادن به مشارکت تازه واردین،تلاش برای خسارت نزدن به خودم واطرافیانم،رعایت امنیت گروهم وجایی که درآن حضوردارم،برای کسی تصمیم نمیگیرم،درموردشان قضاوت نمیکنم،روحیه عشق ومحبت رادرخودم تقویت میکنم وبعدبا آمادگی روحانی واردخدمت میشوم.
کلیدورودصادقانه به دنیای خدمت، فقط عشق است وبس،عشقی بلاشرط.
ازخداوندبابت داشتن روحیه خدمت ممنونم.?