انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 14· چه کاری برای خدمت به خداوند و انسانها انجام داده ام ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· چه کاری برای خدمت به خداوند و انسانها انجام داده ام ؟
خداوند بی نیاز مطلق است و احتیاج به خدمت کسی ندارد بلکه ما ابزاری می شویم برای خدمت به دیگران .ما به خدا خدمت نمی کنیم بلکه خدمتگزار خدا می شویم جهت خدمت به همنوعان ، 
هرگاه برخلاف نظام هستی عمل نکنیم به خداوند و خواست او احترام گذاشته ایم .هرگاه کمکی به همدردی انجام داده ایم خواست خداوند را انجام داده ایم 
وقتی من گامهایی که در زندگی بر میدارم برای خوشنودی و زندگی بهتر خودم باشد و در این گامها خواست خداوند را هم در نظر بگیرم هم به خودم و هم به خداوند خدمت کرده ام و در این راه حتی اگر کمکی به دیگران نکرده ام دیگه خسارتی هم به کسی نزده ام.
14_3_مهمترین کاری که دررابطه باخدمت به خداوندوانسانهاانجام داده ام بهترین وباارزشترین کاری بوده که درحق خودم انجام داده ام،دیگرازخداوندوحشت ندارم رابطه ام با اورادوست دارم خداوندراآگاهانه نه از روی ترس،به عنوان نیروی برترم پذیرفته ام وبه بهترین نحوازداده هایش استفاده میکنم وسعی کرده ام وسیله ای باشم دردستانش برای خدمت به بندگانش وازهمه مهمترجاذبه ای باشم ونورامیدی وپیام عشقی برای نیازمندی که ببیند. سپاسگذارم،ازاینکه راه جدیدی برای زندگی کردن نشانم دادی.
درموردبندگان خداوند دیگرقضاوت وسرزنش نمیکنم محیطشان راآلوده نمیسازم ،ترس ووحشت به وجودشان نمیندازم ،جاذبه ای میشوم برایشان،وپیام آور زندگی بدون هرگونه ماده مخدری،واینکه خسارتی نزنم نه به مالشان ونه به روح وروانشان،وبزرگترین خدمتم عشقی است که صادقانه درقلبم نسبت به تمامی انسانهای روی زمین دارم.?