انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 16· آیا باور دارم که نیروی برتر من می تواند به من نشان دهد که چگونه زن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· آیا باور دارم که نیروی برتر من می تواند به من نشان دهد که چگونه زندگی کنم و خود را بهتر در راستای اراده این نیرو قرار دهم ؟
آری این ما هستیم که نیروی برتر را انتخاب می کنیم یا نیروی برتر "خیر "و یا نیروی برتر "شر "نیروی برتر خیر نیرویی است که از خداوند قدرت می گیرد و توانا قادراست اما نیروی دوم که شر است قدرت ندارد اما ما هستیم که به آن بها و قدرت مندش می کنیم مثل "وسوسه و انحرافات فکری "که در واقع وجود خارجی ندارند ولی این فکر سمج را من به آها بها داده و بزرگشان می کنم در واقع اینها نیروی های شر هستند مثل خشم که نیرویش را از من می گیرد .
ما باید خداوند و نبروی برتر را درجهت خیر دعوت کنیم و به او اجازه دهیم در زندگانی ما جریان داشته باشد و نشان بدهد چگونه زندگی کنیم و هر جا که خداوند باشد هیچ نیروی شری و جود ندارد 
بله باور دارم که نیروی برتر توانایی انجام هر کاری رو داره ولی ی وقتهایی هست که ناامید میشم و خود محوری میکنم و از نیروی برتر نمیخوام که دستم رو بگیره.

16__5_سالهاست که از آن تاریکیها نجاتم داده است وطعم شیرین عشق را به کام من چشانده است،سالهاست که به این باور رسیده ام وباپاک زندگی کردن ودلم راازهرکینه ورنجشی تهی کردن وحضوردرجمع پاک همدردانم،حضوردر تولدها وهمایش ها،وبرقراری کلاسهای قدم وخدمت کردن،ودیدن نشانه ها.این باورهرلحظه برایم قویترشده وجزء اعتقاداتم گشته که من ابزاردستان خداوندهستم ومقسم عشق وامیدش در بین بندگانش.?