انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 33· آیا تمایل دارم که تغییر کنم ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· آیا تمایل دارم که تغییر کنم ؟
همه علاقمند به تغییر هستند نمونه اش آرزو داشتیم که پاک شویم .اما اقدام به عمل نمی کردیم .آری:مهمترین تغییر از یک مصرف کننده موادر مخدر به یک فرد پاک ،تغییر باید در یک فراینده انجام گیرد .در قبال تمایل باید کاری انجام دهیم .چون تغییر یک فراینده طولانی مدت است که با پاک شدن شروع می شود . باید هوشیار باشیم قبل از درد کشیدن تغییر کنیم و گر نه درد ما را وا دار به تغییر می کند 
33__22_برای شروع هرکاری خصوصا تغییرکردن بایدبه درک ومعرفت وآگاهی آن کار رسید.زمانیکه تمایل برای تغییرکردن ومثبت شدن ورشدکردن داشته باشیم خداوندهم کمکمان میکند.
فاصله بین انجام نواقصمان تا اقرار قلبی مان هرچه کوتاهترباشدبیانگرتمایلمان برای تغییرمیباشد.بازندگی کردن درمسیر بهبودی وجاری کردن اصول روحانی درزندگیمان وآگاهی پیدا کردن بیشتر نسبت به بیماریمان وتعهدپذیرشدن وداشتن برنامه ریزی روزانه درزندگی وتسلیم بودن وپذیرش واقعیت موجود ودست برداشتن ازافکاروابزارگذشته تمایلمان رابرای تغییر،هرلحظه بیشتر میکند.
اکثرماقادربه احساس تغییرات درونمان نیستیم،واینجاست که باخویشتن پذیری وآشتی کردن باخودمان تمایلمان برای تغییرکردن بیشترمیشود.?