انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: نیایش هر روز من
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
پروردگارا
دوستانی دارم بیمار ولی بیدار
دل شکسته ولی آرام
عاجز ولی هوشیار
ترا به عظمت بیکرانت دست از یاری ما بر ندار
و همیشه بیشتر و بهتر از گذشته حمایت و هدایتمان بفرما

الهی آمینHeart
((ای نیروی برتر و ای شادی آفرین !

هرگاه پای بر سر هوای نفس و تمایلات خویش نهادم به شادی حقیقی و واقعی دست یافتم و این آتش مقدس درونم ، شعله ور گردید.

با ایمان به تو ترس و هراس از درونم رخت می بندد و روزنه ای برای حضور شادی هویدا می گردد. تا تو را دارم، ایمان دارم و تا ایمان دارم ترس نخواهم داشت و با این پیروزی مسرور و شاد می گردم ))
پروردگارا:
در روزهایی که در تنهایی به سر می بردم فقط تو بودی که در کنارم بودی در همه شرایط وامروز که به لطف خودت اطرافم کسی هست ببخش مرا که گاهی تو را یاد نیمکنم و سپاست را سبک می شمارم
خدایا به خاطر چیزهایی که به من دادی شکرت می کنم
قبل از این همیشه نسب به دیگران احساس خود کم بینی داشتم ولی به کمک تو توانستم به اجتماع بر گردم و استعدادهای خود را در مسیر درست شناسایی کنم
خدایا دیگر حال خود را کاملا به تو سپرده ام بقیه راه را خودت هدایتم کن
آمین
خدا آن حس زیباییست که در تاریکی سحرا زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را یکی همجون نسیم دشت میگوید کنارت هستم ای تنها...
وقتی خدا از پشت ، دستهایش را روی چشمانم گذاشت ، از لای انگشتانش آنقدر محو دیدن دنیا شدم ک فراموش کردم منتظر است نامش را صدا کنم...
خداوندا !
تو می دانی که من دلواپس فردای خود هستم
مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را
مبادا گم کنم اهداف زیبا را
و ناگه جا بمانم از قطار موهبت هایت
دلم بین امید و ناامیدی می زند پرسه ، می کند فریاد ، می شود خسته
مرا تنها تو نگذاری خداوندا
که من تنهای تنهایم...
این روزهـــا عجیب احساس دلتنگی میکنم

نمیدانم از دوستانم جدا مانده ام یا از خــــــدا . . ..
.
برایت رویاهایی آرزو میکنم تمام نشدنی و آرزوهایی پرشور که از میانشان چندتایی برآورده شود. برایت آرزو میکنم که دوست داشته باشی آنچه را که باید دوست بداری و فراموش کنی آنچه را که باید فراموش کنی. برایت شوق آرزو میکنم. آرامش آرزو میکنم. برایت آرزو میکنم که با آواز پرندگان بیدار شوی و با خنده ی کودکان. برایت آرزو میکنم دوام بیاوری در رکود، بی تفاوتی و ناپاکی روزگار. بخصوص برایت آرزو میکنم که خودت باشی
هر روز گنج داشته هايم را چك ميكنم و يكقدم به خداي خوبم نزديك ميشوم ...

گنج ام لبريز از موهبت خداوند است ....خدايا شكرت ...

الهي، اي که با مني، تسليم و خدمتگزارم و روز و شب تو را مي خوانم .
... الهي، با آنکه تو را نمي شناسم
اما به تو عشق مي ورزم و با تمام وجودم دوستت دارم
زيرا تو خداي دوست داشتني مني
تو خوبتريني، تو آن يگانه معشوقي،
و من با همه زندگيم تو را مي پرستم
و عاشق تو هستم.
الهي تو همه زندگي مني، تو يگانه معبود مني، تو همه عشق مني،
تسليم تو هستم و تو را مي پرستم.

صفحه‌ها: 1 2