انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 18. آيا تا اين مقطع و در اين قدم مشكلي پيدا كرده‌ايد، که نیاز به سؤال کردن دارید را ت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
18. آيا تا اين مقطع و در اين قدم مشكلي پيدا كرده‌ايد، که نیاز به سؤال کردن دارید را توضيح دهيد؟
در ابتدا با کلمه نداشتن سلامتی عقل در این قدم مشکل پیدا کردم، اما وقتی درست و صادقانه بی عقلیهای خودم را لیست کردم. دنبال کلمه ای بیشتر از دیوانه و جنون بودم. به راستی من چه بیرحمانه و ظالمانه باخودم رفتار میکردم. من تنباکو که یک ضد حشره و ضد خزنده است را مصرف میکردم و در مقابل اعتراض ریه ام که سرفه های شدید میکرد اهمیت نمیدادم. من با نادانی و ناآگاهی خودم را درگیر مسائلی میکردم که هیچ ارتباطی به من نداشت. من باکنترل کردن دیگران سعی میکردم در جایگاه خداوند قرار بگیرم. من با الکل و مواد مخدر همه ارزشها و قابلیتها و سلامتی خودم را از دست دادم. من با قمار و شرطبندی دارو ندار خودم و خیلیهای دیگررا از بین بردم. من به حقوق دیگران تجاوز کردم و احترامی به نوامیس دیگران قائل نشدم من از انسان بودن خودم سوءاستفاده کردم من از دیگران حقشان را گرفتم و مالشان را دزدیدم و با غیبت و قضاوت آنها را لو دادم و دنبالشان دروغ گفتم. من در قدم دوم به راحتی و بدون رنجش این قدم را برداشتم و به نداشتن سلامتی عقل خودم اقرار و اعتراف کردم و سعی میکنم در هرکاری از دیگران مشورت بگیرم و بابت جبران خسارت ها مستقماً اقدام کنم و نگران نباشم زیرا خداوند در این راستا مرا کمک خواهد کرد و با صدماتی که به خیلیها زدم که آنها را نمیشناسم و یا به محیط زیست و اجتماع و بیت المال صدمه زده ام، از طریق خدمت کردن در انجمن سرطانی های ایران و پیام رسانی و حمایت از تازه واردان، به آنها با انتقال این سه قدم و مشارکت در جلسات و پنلهای مختلف اطلاعرسانی سعی در جبران خسارت شوم...