انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 7-اخیرا بیماری اعتیاد من به چه شکل وفرم خاصی بروز ک
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
7- اخیرا بیماری اعتیاد من به چه شکل و فرم خاصی بروز کرده است؟
بیماری اعتیاد من اخیرا به شکل و فرم های مختلفی بروز میکند بیماری اعتیاد من مانند بهبودی در وجود من رشد میکند امروزه بیماری اعتیاد من با مصرف مواد مخدر دیگر بروز نمیکند بلکه با بکار گیری از نواقصم بروز میکند اخیرا بیماری من با تنبلی و خود محوری در من بروز کرده اصول برنامه را تا حدودی درک کرده ام ولی عملکرد کافی ندارم و هنوز با ترسها و وابستگی های گذشته زندگی میکنم کارهایی انجام میدهم که در گذشته به خاطر انها ضربه خورده ام ولی دوباره انها را تکرار میکنم در خیلی از موارد میدانم که باید با راهنمایم مشورت کنم ولی این کار را نمیکنم
7-با گفتن وشنیدن هر چرایی بیماریم بروز میکنه با تماشای فیلم و ماهواره حضور در دنیای مجازی با هر وسوسه ای افراط در مسافرت بیداربودن در زمانی که باید بخوابم وخوابیدن زمانی که باید بیدار ودرحال فعالیت باشم یکسره درسکس وشهوترانی کردن پول خرج کردن الکی بیلیارد وتخته وحکم بازی کردن تماسهای الکی تلفنی واس بازی افراطی کار کردن وافراطی توخونه موندن شب تا صبح تو نت بودن بی ارزش شدن دنیا وفقط برای امروز زندگی کردن وبه فکرفردا نبودن کلا شدم علی بی غم ...دانش و آگاهی دریاست ولی این دریا بدون عملکرد به مردابی متعفن و دردآور تبدیل میشه وشوخی هم نداره
صفحه‌ها: 1 2