انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 2-نیروی برتر من چه خصوصیاتی دارد؟ایا من هم میتوانم همان خصوصیات را برای خود داشته باش
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
نیروی برتر من عاشق و قدرتمند و مهربان است.او بزرگ و بی همتاست.او خالق این دنیا و دارای تمام صفات خوب است.من میتوانم صفات خوبی داشته باشم مثلا مهربان باشم اما قطعا او مهربانترین مهربانان است.من قرار است در برنامه رشد معنوی کنم و قرار نیست کامل شوم چون کامل بودن صفت اوست

نیروی برتر من اینقدر بزرک است که من قادر به نوشتن بزرگی اونیستم ونمیتوانم او را توصیف کنم ودرک هر کس از نیروی برتر کاملا شخصی است ومن نمیتوانم نیروی برترم را اینجا بنویسم .جون شخصی است
2_مهربان وباگذشت است وبه راه راست هدایت میکندبه فکر من است وبرای خدمت به خانواده وهمنوعانم تشویقم میکند همه جابامن است وهیچ کجا تنهایم نمیگذارد اسرارمراحفظ میکند قوی وقدرتمندوتوبه پذیراست گمنامی منو حفظ میکنه اوخالق من است صبوراست وخالق تمام هستی صدای درونم رابه وضوح میشنود وازمن حمایت ومراقبت میکند تمامی کارهایش روی نظم وخودش حقیقت مطلق است همیشه دردسترس من است،نیروی برتر من عشق مطلق است.
بله،من هم میتوانم رابط عشق وقدرت تبدیل شونده خداوندباشم کلیه صفات برتر رانیروی برترمن دارد،ومن هم میتوانم به اندازه درک ومعرفت وشناخت وتمایلم ازاین خصوصیات استفاده کنم البته حد ومقیاس انسانی،من بایدتمرین کنم تابتوانم این خصوصیات واین اصول روحانی رادرزندگیم به اجرابگذارم.
زیباترین حالت شکرگزاری درمن این است که چیزی راکه خداوندباعشق دراختیارمن گذاشته است بامیل ورغبت ورضایت در اختیاردیگران قراردهم،این میل واشتیاق واقدام وعمل دراین راه یعنی قدرت تبدیل شوندگی.
باکارکردن قدمهاوانتقال آنهاواجرایشان درزندگی قدرت تبدیل شوندگی نیروی برترنصیبمان میشودبسیاری ازخصوصیات نیروی برتر رامیتوان درمقیاس انسانی برای خودودیگران استفاده کرد،استفاده ازخصوصیات خداوندحال واحساس وزندگی مارا زیباتر میکند.
خداوندا،کمکمان کن تابتوانیم رابط تقسیم عشق تودرمیان بندگانت باشیم.?