انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 17-باور من از شروع بهبودیم چگونه رشد کرده؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
باور من از شروع بهبودیم چگونه رشد کرده؟
ایمان من از شروع بهبودیم ام با درک جدید یی که نسبت به زندگکی پیدا کردم فکر و ایده های نو و وقتی چیزهایی را که اموختم در زندگی به اجرا گذاشتم با پذیرفتن خود با اقلار کردن شروع به رشد کرد .
با اعتماد به دوستان بهبودی و راهنما و توجه به این نکته که جریان بهبودی یک فرایند روحانی است نه یک جریان مذهبی ایمان در درونم استارت زده شد باور کردم و ایمان اوردم کهسلامت عقل به من باز خواهد گشت ایمان اوردم خداوند هست و او مرا یاری خواهد کرد ایمان اوردم که این اتفاقات کار من نیست و از او خوهاش کردم تیشتر حضور پیدا کند خوب گوش دادم و سعی کردم انجامشان بدهم با کنار گذاشتن باورهای قدیمی و اقدام به تمرین روشن بینی نمودم چشمانم را باز کردم و به دنبال تاثیر نیروی برتر گشتم سعی کردم به اصول انجمن گوش کنم وعمل نمایم و تواضع داشته باشم و بدانم جزیی از کل هستم امیدوار باشم ایمان بیاورم چون به هر چیزی که امیدوار باشم و به ان ایمان داشته باشم به ان دست خواهم یافت و امید و ایمان دارم که نیروی بر تر در زندگی من حضور داد و در جریان است .
ایمان من از شروع بهبودیم با درک های جدید،باور های جدید و فکر های جدید شروع و در این

مسیر رشد کرد و در زمانی که عملکرد نسبت به آنها انجام دادم شروع به پیدا کردن

خودم،پذیرفتن خودم و شروع به آشتی کردن با خودم نمودم.وقتی در بهبودی چیزی را باور کردم

بیشتر سعی و تمرین میکنم مثل کار،خدمت به خانواده،و انجمن...
تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif   
17-باورهای من باتظاهربه ایمان آوری واستارت روند ایمان آوری درمن شروع شدبا دیدن وشنیدن معجزاتی که برای بچه ها اتفاق افتاده است وباشرکت درجلسات جاذبه وچیپ دهی بادست برداشتن از باورهای غلط گذشته وجایگزین کردن باورهای درست وروحانی بازیربنای صداقت وعشق بدون هرگونه توقعی بجای آن باپذیرفتن خودم ودیگران بافروتنی وتواضع بادروغ نگفتن وصداقت داشتن وباداشتن عملکرد درست وصحیح باحضورمرتب درجلسات ومشورت کردن وشرکت درکلاسهای قدم واستفاده از تجربیات دوستان بهبودی باپذیرفتن اینکه من جزیی از کل هستم با تسلیم صادقانه واعتماد به نیروی برترم باکنارگذاشتن بدبینی وخودمحوری بابدقولی نکردن بادوست داشتن خودم ودیگران بااستفاده از اصل روحانی روشن بینی وبازنگه داشتن دریچه قلب وافکارم عجزمن نقطه شروع رشد وتکامل من است ازهمان زمان که امید در مابیدارمیشودشروع به این باورمیکنیم که باایمان به نیروی برترواصول برنامه باور مانیز رشد کرده وبه بهبودی خواهیم رسید?