انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 20-· آیا یک نیروی برتر از خودم می تواند به من کمک کند تا پاک بمانم؟ چگونه ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· آیا یک نیروی برتر از خودم می تواند به من کمک کند تا پاک بمانم؟ چگونه ؟
بله - همینیطور که تا به امروز اتفاق افتاده باحضور در جلسات پیا م او را می شنوم از طریق انسان ها از طریق الهام و شهود این نیروی برتر می تواند راهنما باشد کار کرد قدم ها باشد و خیلی چیزهای دیگر به شرطی که من اجازه ی فعالیت را به او بدهم و با روشن بینی بهدنبال راهی دیگر باشم باورهای قدیمی و غلط خود را تغییر دهم قدم ها را کار کنم و راهنما داشتهباشم مهم این است کهما این راباور کنیم که یک نیروی برتر می تواند به ما کمک کند تا پاک بمانیم نیروی برتر باید انقدر قوی باشد که باکمک خواستن از این همه دغدغه و وسوسه های فکر رها شویم قزع مصرف یک اتفاق رحانی بسیار بزرگ است که باید قدرش را بدانیم و بقهمیم که هیچ کدام از ما نبوده ایم که تا به امروز پاک ماندیم یک نیروی برتر می تواند به ما کمک کند تا پاک بمانیم .
. بله.. می تواند به شرط آنکه من بخواهم از خود محوری دست بردارم و نیروهای برتر خودم را که می تواند جهت رشد به من کمک کنند بشناسم و از آنها استفاده کنم که آنها می توانند ،جلسات .کارکرد قدم ها .اصول و ارتباط با راهنما و امر تسلیم به اصول که باعث می شود که پاک بمانم نیروی برتر مانند راهنما می ماند که راهکار می دهد وقتی خواست خدارا انجام دهم هم پاک می مانک و هم سلامت عقل باز می گردد از نیروی هایی که در سرراه من قرار دارد به درستی استفاده کنم و همواره تمایل صداقت و روشن بینی را همراه خود داشته باشم

بله از طریق شرکت در جلسات -تماس با راهنما-کار کرد قدم ها-مشارکت صادقانه-

نقش پذیر بودن-متکی بودن به خود و حرکت در راستای اراده خداوند بدان گونه که

او را درک میکنم.مهم این است که باور کنیم یک نیروی برتر از خودم میتواند به من کمک

کند...
تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif   
20-نیروی برترمن نیرویی است که قدرتش رو خودم حس کنم ونشونه هاشو ببینم شاید نتونم تعریف خاصی براش پیداکنم اما با تمام وجودم میدونم ازمن و مرضم قویتره وزمانیکه تمایل داشته باشم هرکجا که باشم کمک هاشو دریافت میکنم همیشه وهمه جا بامنه ودر دسترس منه ومن وجودشو کاملاحس میکنم خصوصا زمانیکه تنها ودرمانده میشم البته اسمش برام زیادمهم نیست مهم اینه که کمک کرده من تا این لحظه پاک بمونم از خداوند گرفته تاراهنما جلسه کارکرد12قدم یک دوست بهبودی واصول نهفته درقدمها میتونن درپاک موندن بمن کمک کنن از طریق عدم اعتمادبه افکارمنحرف خودم باز نگه داشتن دریچه افکارم برای گرفتن فکرصحیح ازنیروی برترم بامشورت کردن بادیدن وپذیرفتن عجزوناتوانیهای خودم دربرابرموادمخدرباحضورمرتب درجلسات تماس باراهنما ودوستان بهبودی ازطریق تمرین ویاد گرفتن وخدمت کردن وتمایل پیداکردن برای داشتن یک زندگی پاک وسالم باپیداکردن تمایل روشن بینی وصداقت وتسلیم بودن ودست برداشتن ازباورها وابزارغلط گذشته با پذیرش کمک دوستان وانجمن وازطریق خودم به خودم کمک میشود آخه عجز وناتوانیهای خودم است ودردشونو کشیدم و.....نیروی برترم میتونه بمن کمک کنه تا پاک بمونم.?