انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 21-· آیا یک نیروی برتر از خودم می تواند به من کمک کند تا بهبود پیدا کنم؟ چگونه؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· آیا یک نیروی برتر از خودم می تواند به من کمک کند تا بهبود پیدا کنم؟ چگونه؟
نیروی برتر همیشه حاضر است من باید تمایل داشته باشم وتمایل من بستگی از درک و برداشت و عملکرد و هم چنین باور من از نیروی برتر دارد بهبودی یعنی چگونگی عملکرد و استفاده از اصول روحانی در زندگی اصل روحانی تمایل که توام با حرکت است به من کمک خواهد کرد با کمک گرفتن از نیروی برتر می توان بهبود پیدا کرد تسلیم صداقت تواضع و فرتنی مشورت و اعتماد اصولی هستند که می توانند به ما کمک کنند .
بله .در سوال قبل به نیروهای برتری که میتوانستند برای پاک ماندن به ما کمک کنند اشاره

کردیم.اما برای بهبودی نیازمند یک قدرت معنوی تر هستیم .یک قدرت معنوی که مایه ی امید و

نیرویی بی پایان و بی مثال باشد تا مسیر بهبودی را طی کنیم و این نیرو میتواند خداوند باشد

بهبودی یعنی عملکرد و استفاده از اصول روحانی و نیروی برتر که سر منشا قدرت است.

21-بله،زمانیکه قطع مصرف کرده وپاک شده باشیم وروند ایمان آوری رادرخودمان تقویت کرده باشیم وبادست برداشتن ازباورهای غلط گذشته وجایگزین کردن باورهای روحانی بازیربنای صداقت روشن بینی وتمایل باکمک نیروی برتر میتوانیم درمسیربهبودی قرارگرفته وایده های نو وجدید بگیریم نیروی برترم منوباخودم ومرضم آشناکردوکمکم کردتابارعایت اصول روحانی نهفته درقدمها دست از جنگ بردارم وبه آرامش نسبی برسم باگرفتن راهنماوکارکردن قدمها گرفتن رهجو وانتقال قدمها مشورت وخدمت کردن دعا ومراقبه وشکرگزاری و تسلیم بودن ودست برداشتن از خودخواهی وخودمحوری مشارکت صادقانه ومطالعه داشتن وبه روزبودن و رعایت کردن قوانین وفای به عهد کردن و....با گوش کردن صبوربودن وپذیرفتن وانجام دادن اصول روحانی برنامه در زندگی باکمک نیروی برتر میتوانیم به بهبودی وتعادل نسبی برسیم?