انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 22-· چه شواهدی که نیروی برتر ر زندگی من کاربرد دارد؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· چه شواهدی که نیروی برتر ر زندگی من کاربرد دارد؟
نظم موجود کاینات بهترین شاهدی که خداوند در زندگی من وجود دارد همین که امروز پاکم ونیاز به مصرف مواد ندارم پذیرش خودم و زندگی به همان صورتی که هست اینکه خودم را یک انسان مثل انسان های دیگر می بینم با هیچ کس و محیط اطرلافم جنگ ندارم شهامت ازکو کردن افکار واحساسات بد و مخرب را پیدا کرده ام دست برداشتن از خود خواهی سعی در رسیدن به تعادل دارم کمتر شدن کارهای نا عالقلانه برگشتن حس اعتماد زنده شدن باورهای جدید هدف مند و با برنامه شدن دعا کردن و ترازنامه نوشتن مشورت و خدمت هدف مند و با برنامه شدن دعا کردن و ترازنامه نوشتن مشورت وخدمت کردن خسارت نزدن به خود و اطرافیان و انجان ندادن بعضی از اعمال منفی کهدلیل انجام دادنش را نمی دانم و خیلی از اتفاقات که دلیل منطقی برای ان وجود ندارد مثل بر طرف شدن میل ووسوسه مصرف و خیلی چیزهای دیگر .
نیروی برتر ما در هر مسیر به ما کمک می کند اما پیدا نیست .چون نیروی برتر ابزار می فرستد نه اینکه خودش مستقیم وارد عمل شود .
شواهد وجود نیروی برتر در زندگی من آنقدر زیادست که از شمارش خارج است .آشنایی با جلسات NAیکی می باشد که باعث شد هم پاک شوم و هم به بهبودی نسبی و هم خودم را بشناسم و هم با نیروی برتر رابطه برقرار کنم و او را در زندگی به عنوان تکیه گاه خود قرار دهم
قطح مصرف مواد-پاکی طولانی مدت-کمرنگ شدن خیلی از نواقص-پذیرش خود و زندگی به

همان صورتی ک هست-جنگ نکردن-بهتر حرف زدن-بهتر گوش دادن-حرکت در مسیر

بهبودی-سلامت عقل که درحال برگشت است-ایمان به جلسات و راهنما-اعتماد کردن و ...

از بهترین شواهد هستند.
تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif   
22-آرامش دارم درجنگ ودعوانیستم وحال واحساسم خوبه دیگه مواد وچیزی مصرف نمیکنم ودارم پاک زندگی میکنم وسعی میکنم به کمک نیروی برترم درمسیر بهبودی باشم تسلیم شده ام ناامیدبودم ولی باتغییراتی که پیداکرده ام روز به روز امیدوارترمیشوم واینک امیدم تبدیل به باور وایمان شده است حال انگیزه های زیادی برای ادامه یک زندگی خوب وپربار دارم امروزه یک رضایت نسبی از خودم وزندگیم دارم تغییرات مثبتی درزندگیم اتفاق افتاده وخودم هم تمایل به تغییرپیداکرده ام باورواعتقاداتم تغییرکرده اند برنامه ریزی دارم ومشورت پذیر شده ام خدمت میکنم بدون هرگونه توقعی دروغ خیلی کم میگم خوش قول وخوش حساب شده ام اگراشتباه میکنم میپذیرم اقرارمیکنم ودیگه خودآزاری نمیکنم شادم ومیخندم وازگفتن دوستت دارم نمیترسم ازراه درست وحلال امرارمعاش میکنم روابطم عالی شده وشخصی مفید وقانونمند شده ام دریچه افکارم باز است وسعی میکنم از زاویه زیباتری به زندگی نگاه کنم ..........چندوقتی هم هست که باکمک نیروی برترم نیکوتین راهم کنار گذاشته ام?