انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 14· آیا لغت (( خدا )) یا حتی مفهوم آن باعث ناراحتی من می شود ؟ منبع این ناراحتی چی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· آیا لغت (( خدا )) یا حتی مفهوم آن باعث ناراحتی من می شود ؟ منبع این ناراحتی چیست ؟
منبع این ناراحتی باور غلطی بود که از کودکی در ذهن من جحا داده بودند ناراحتی مناز مفهوم این کلمه از عدم اگهی من نسبت به خداوند و کلمه خداوند بوده کهاز ترس سرچشمه می گیرد اطلاعات غلط در گذشته خود خواهی ها و خود پرستی ها ی منموجب این حالت در من می شد و اکنون بسیار کم ولی لحظاتی هست که باورهای امروز منتغییر می کند و به سمت باورهای گذرشتهمی رود و دوباره موجب ناراحتی مناز این کلمه می شود
14-خیر،این عدم باورونداشتن ایمان واعتقاداست که باعث ناراحتی مامیشود این عدم آگاهی ماازوجودخداوندونداشتن اعتماداست که باعث ناراحتی مامیشود این عدم ارتباط ونداشتن رابطه باخداوند است که باعث ناراحتی من میشود این ترس داشتن وتعاریف نادرست ازخداوند است که باعث ناراحتی من میشودترویج باورهاواعتقادات غلط نسبت به وجودخداونداست که باعث ناراحتی من میشود...اگردر درک وناراحتی ازخداوندمشکلی هست بایدببینیم چه چیزی باعث ناراحتی ماست باید مشکل را دید وآنراحل کرد?