انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: قدم سوم (راهنمای کارکرد قدم)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.

قدم سوم (راهنمای کارکرد قدم)

صفحه‌ها: 1 2 3

موضوع‌ها

1. 39· آیا هیچ بهانه و دستاویزی برای تصمیم گرفتن جهت واگذاری و سپردن اراده و زندگی خو (4 پاسخ)
  2. 40· آیا احساس می کنم که اکون اماده هستم تا به او بسپارم ؟ (4 پاسخ)
  3. 42· جه اعمالی را در نظر دارم که جهت به کار گرفتن تصمیم خود به اجرا در آورم ؟ کار ک (4 پاسخ)
  4. 41· چگونه تسلیم در قدم یک به من در قدم سوم کمک می کند ؟ (6 پاسخ)
  5. 38· اخیراًچه کاری کرده ام که نشان دهنده تعهد من به بهبودی و به کارگیری برنامه باشد (3 پاسخ)
  6. 37· چه مشهودات و مدارکی دارم که دیگر می توانم با دلگرمی به بهبودی خود اعتماد کنم ؟ (2 پاسخ)
  7. 36· چه اعمال بشتری می توانم انجام دهم تا اصول روحانی امید ، ایمان و اعتقاد را در ب (3 پاسخ)
  8. 35· چگونه امید ، ایمان و اعتقاد در زندگی من تبدیل به نیروهای مثبت گردیده اند ؟ (3 پاسخ)
  9. 32· قدم سوم چگونه به من کمک می کند تا اصل تسلیم که در قدم یک ودو تمرین کرده ام را (5 پاسخ)
  10. 34· آیا در بهبودی خود بر علیه خود می جنگم ، فکر می کنم چه اتفاقی بیفتد اگر تمایل پ (2 پاسخ)
  11. 33· تاکنون به چه راه هایی تمایل خود برای بهبودی را نشان داده ام ؟ (2 پاسخ)
  12. ایا میتوانم این تصمیم را فقط برای امروز بگیرم؟ایا ترس و بهانه ای در مورد انها دارم؟ (7 پاسخ)
  13. 31· چه کارهایی جهت تقویت و تحکیم ، تصمیمی که برای سپردن اراده و زندگی ام به مراقبت (3 پاسخ)
  14. 30· چگونه برای سپردن ، عمل می کنم ؟ آیا از لغات خاصی بطور منظم استفاده می کنم ؟ آن (4 پاسخ)
  15. 29· آیا مواقعی بوده که قادر بوده ام ، از سر راه خداوند کنار بروم و نتیجه کاری را ب (3 پاسخ)
  16. 28· آیا مواقعی بوده که من قادر نبوده ام ، از سر راه خداوند کنار روم و برای نتیجه ک (3 پاسخ)
  17. 27· نیروی برتر چگونه مراقب اراده و زندگی من خواهد بود ؟ (6 پاسخ)
  18. 26· چگونه به نیروی برتر اجازه می دهم تا در زندگی من تأثیر گذارد ؟ (3 پاسخ)
  19. 25· زندگی من چه شکلی ممکن است تغییر کند اگر که تصمیم بگیرم آن را به نیروی برتر بسپ (3 پاسخ)
  20. 24· سپردن اراده و زندگی به خداوندی که خود درک می کنم ، برای من چه مفهومی دارد ؟ (2 پاسخ)
صفحه‌ها: 1 2 3