انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 16· درک ما امروز از نیروی برتر از خود چه می باشد ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· درک ما امروز از نیروی برتر از خود چه می باشد ؟
نیروی نامحدود متعادل مهربان عاشق می باشد او متجلی است در کارهای خوب و خدمت کردن و اگر تمامخواسته های او را انجام بدهم به تمام نیازهای من پاسخ خواهد داد و با شناتخت خود زاویه ی دیدم نسبت به او بیشتر وسعت می یابد او دیدنی نیستولی حضورش را می توان در لابه لای رفتار سالم وسازنده حس کرد
نیروی برتر من عاشق و قدرتمند و مهربان است. او به من توجه داشته و هیچگاه بیشتر از حد توانم به من مسولیتی نداده و تحمل رنجهای دنیا را هم به من عطا کرده است!
نیروی برتر من کارهایی انجام میدهد که خود به تنهایی قادر به انجامش نیستم
من تا زمانیکه خود را کامل به او تسلیم نکنم رنج میکشم
16-نیروی برترمن خداوندمهربان منست وهمیشه درکنارمن ومراقب منست بالاترین نیروهاست حافظ ونگهدارمنست قادروتواناست وبخشنده ورازنگهدارهمیشه گمنامی منو حفظ میکنه همیشه بیداره وتکیه گاهیست محکم مالک تمام هستی وکایناته وازمشکلات من آگاهه عادل وصادقه راهنماونیروی پیش برنده ووجدان بیدارمنه روزی دهنده وآرامبخش وقابل اعتماده وهرگزخیانت نمیکنه کارش عشق وبرکت دادن وبراه راست هدایت کردنه توبه پذیره دروغگونیست ازتمام بدیها ونواقص وکمبودها به دوره وتمام کارهاش رونظم ونظامه مشورت ووجدان جمعی وخدمت بلاشرط وبدون زیربناوتوقع رودوست داره ومن باایمان واعتماد اراده وزندگیموبه دستان توانای نیروی برترم سپرده ام?