انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 17· امروز نیروی برتر من چگونه در زندگیم کارمی کند؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· امروز نیروی برتر من چگونه در زندگیم کارمی کند؟
به این صورت که امروز من با اطرافیانم جنگ ندارم پاک هستم دوستانی دارم که بدون چشم داشت به منکمک می کنند امروز در زندگی ام امید را به وجود اورده و در هر لحظه حامی من است
امروز با اعتماد به نیروی برتر وکمک خواستن از او می توانم راه درست را پیدا کنم چون که نیروی برتر من از من بهتر و برزکتر استو هم مرا می بیند وهم مشکلاتم را و هم توانای هایم را ولی من فقط خودم را می بینم
نیروی برتر من کارهایی را برایم انجام میدهد که خودم قادر به انجامش نیستم.در اوایل پاکی اشتهای سیری ناپذیر مواد را که هیچ نیروی انسانی قادر نبود از من بگیرد را کاهش داد و امروزه با کاهش نواصو و انفاقاتی که گاها منطقی هم نیستند خود را نشان میدهد
17-باتمایلی که نسبت به وجودخداونددرزندگیم پیداکرده ام واراده اوراکارآمدتروبهترازاراده خودم میدانم بامراقبت وحمایتی که ازمن میکندباعشق وامیدی که دروجودم زنده کرده است باالهاماتی که میشودوآرامشی که دارم درعین حالی که باکوهی ازمشکلات زندگی میکنم باتغییرات مثبتی که پیداکرده ام باتمایل روشن بینی وصداقتی که پیداکرده ام بابازنگه داشتن دریچه قلب وافکارم بارابطه خوبی که بااودارم وایمان واعتمادی که نسبت به او پیداکرده ام همیشه دردسترس منست باعشقی که برای ادامه پاکی وبهبودی وخدمت درقلبم زنده کرده است ازطریق جلسه راهنما اصول روحانی کلاس قدم مشورت ومشارکت صادقانه بانشریات ونشان دادن راههای جدید زندگی?