انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 21· آیا به خاطر تغییراتی که در اعتقاداتم در مورد ماهیت نیروی برتر رخ می دهد ، با خ
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· آیا به خاطر تغییراتی که در اعتقاداتم در مورد ماهیت نیروی برتر رخ می دهد ، با خود در حال کشمکش هستم ؟
باید به موازات تغییر اگاهی ام نسبت به نیروی برتر رشد و ارتقاء یابد تا در شرایط تغییر نسبتبهنروی برتر دچار دو گانگی وجنگ درونی نشوم هر گاه باورهای قدیمی و باورهای امروز را مقایسه می کنم درجار کشمکش می شود و گاهی بهخنودم می گو.یم اگر عاشق و مهربان است چرا کمکم نمی کند و فراموش می کنم که امروز چقدر به من کمک کرده گاهی هم درد می کشم و به نتیجه می رسم و متوجه می شوم که ایمانیم بیشتر شده
21-خیر....کشمکش نتیجه عدم شناخت درک نکردن نداشتن باور واعتماد وناآگاهی میباشد.مابرای رشدکردن حتمانیازداریم که تغییرکنیم مابدون تغییربه هیچ عنوان نمیتوانیم به باورهای جدیدبرسیم وآنراجایگزین اعتقادات وباورهای غلط گذشته که ازبیماریمان سرچشمه میگرفت بکنیم.فقط برای امروزسعی میکنم باواقعیت زندگیم روبروشوم هرچقدرتغییراتم درباره نیروی برترم مثبت تروبیشترمیشود دریچه افکارودریچه قلبم بازترشده وباعث میشودتا باایمان واعتمادقویتر اراده خداوندراجایگزین خواست واراده خودم بکنم.امروزه باواقعیات وجودیم روبرومیشوم دیگرصورت مسایل راپاک نمیکنم?