انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 22· آیا فهم کنونی من از نیروی برتر ، هنوز هم برایم کار می کند ؟ به چه تغییراتی ممک
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· آیا فهم کنونی من از نیروی برتر ، هنوز هم برایم کار می کند ؟ به چه تغییراتی ممکن است نیاز داشته باشد ؟
بله برایم کار می کند ولی کافی نیست چون نیازهای من در حال تغییر و رشد هستند فهم و درک من باید مطابق با تغییرات و نیازهای درونی منباشد تا رابطه ودرکم از خدا را توسعه دهم فهم کنونی منبعد از انجام رفتار واعمالم و مقایسه با رفتار و اعمال گذشته ام قابل درک است فهم کنونی من از خداوند فهم من از خودم می باشد هر چه فهم من از خداوند رشد می کند کارایی خداوند در زندگی ام بیشتر نمود پید ا می کند
خداوند به رابطه ما احتیاج ندارد بلکه ما احتیاج به خدا داریم چون او بی نیاز مطلق است باید از خداوند درک منطق داشته باشیم ورابطه درست گذاشت تا تغییرات اساسی وخداگونه شود اول باید با خود رابطه برقرار کنم تا آدم خوبی شوم وبا حضور خدا تغییرات اساسی پیدا کنم
فهم ودرک هرکس از نیروی برتر به انداز خود اوست وبرایش کار می دهد ولی بهتر است این فهم همراه با آگاهی وروشن بینی روز به روز بهتر وزیبا تر شود وتغییر کند وباعث تغییر رفتار افکار وعملکرد ما شود خداوند به اندازه باور وفهم ما جواب می دهد
گفته میشود منظور از خدا مان درکی است که من شخصا از او دارم و درک خود من هر چند ناقص باشد برای برقراری شروع رابطه کافیست و من معتقدم من باید خودم فرمول بهبودیم را پیدا کنم و درک خدا درک من است و مهم اینست که به خدا اعتقاد داشته باشم.
22-باکارکردن این قدمها وفقط برای امروززندگی کردن وپذیرش روندایمان آوری وقرارگرفتن درروندبهبودی وبادرک وآگاهی امروزم اگرروشن بین باشم هنوز داردبرایم کارمیکندوهرچقدر آگاهی من ودرک وباورواعتمادمن بیشتروقویترمیشودفهم من ازنیروی برترم هم بیشترمیشودوروزبه روز به اوبه تناسب تغیرات ورشدومشکلاتی که پیدامیکنم نزدیکترمیشوم واین درک وفهم نیز خود یک پروسه ویک فرآیند است که یکباره اتفاق نمیفتدبایددست ازخودمحوری بردارم اصول رارعایت کنم وسوا نکنم خواهان تغییرباشم قدمها راکارکنم دریچه افکارم رابازنگه دارم وجدانم رابیدارنگه داشته کنترل وقضاوت نکنم شاکروسپاسگزارباشم بیشترمطالعه کنم خدمت کنم حرکت روبه جلو داشته باشم ودرکارهای عام المنفعه شرکت کنم قدردان داشته هایم باشم وتمایلم رانسبت به نیروی برترم ازدست ندهم تمایل داشته باشم که خداوند درزندگیم دخالت کند وتماما اراده وزندگیموبه مراقبت خداوندبسپارم ?