انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 15-چه تجاربی از دیگر معتادان در حال بهبودی در مورد ایمان آوری شنیده ام؟ آیا هیچ یک از
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
.

چه تجاربی از دیگر معتادان در حال بهبودی در مورد ایمان آوری شنیده ام؟ آیا هیچ یک از آنها را در زندگی خود امتحان کرده ام؟

.
(2015-10-13، 06:00 )'GOMNAM' نوشته است: [ -> ].

چه تجاربی از دیگر معتادان در حال بهبودی در مورد ایمان آوری شنیده ام؟ آیا هیچ یک از آنها را در زندگی خود امتحان کرده ام؟

قضاوت راباید کنارگذاشت چون مانع آرامش ما میشود.مشارکت صادقانه کردن.پذیرش خودم همان طور که هستمتجربه گرفتن از همدردان و راهنمایم
و باروشن بینی تجربیات دیگران را درزندگی بکاربستم.90 روز 90 جلسه را رفتم. بعد قدم ها را شروع کردم.خدمت گرفتم در انجمن

.

من از پاکی بالاها تجاربی که در باور رسیدن دارم این هست که من هیچ چیز بلد نیستم و باید مشورت کنم جلسه بروم مشارکت صادقانه داشته باشم روشن بین باشم تمایل داشته باشم صادق باشم با راهنمام نشریه مطالعه کنم کارکرد قدم داشته باشم سلولی قدمها را کار کنم و من اینهارو دارم در زندگی عمل میکنم نسبت به مقطع پاکیم سعی تلاش میکنم ولی نواقصم زیاد هست و چون برنامه فرایندی هست من باید ندارم اگر مشکلی پیش آمد دوباره امتحان میکنم چون من آدم تنبلی هستم باید به طور مرتب در جلسات حاضر باشم و کارکرد قدم داشته باشم و با راهنمام در ارتباط باشم تا مشکل بیماریم به صورت فرایندی حل شود من از پاکی های بالا شنیده ام اگر دراصول انجمن باشم و باور داشته باشم به بهبودی و آرامش میرسم
15-تجربه هایی که درموردروندایمان آوری دربرنامه به آن رسیده ایم وباوری که به آن متکی شده ایم حاصل تجربیات واقعی دوستان درحال بهبودی است از قبیل:دعا ومراقبه وشکرگذاری بصورت عادت وروزانه کارکردن قدمهاوانتقال آن حضورمرتب درجلسات خدمت کردن به هرنوعی خصوصا درگروه خدمت به تازه واردان گرفتن تراز روزانه دیدن صورتهای شادوپر از شوق همدردان درحال بهبودی وشنیدن مشارکت صادقانه آنها اقراربه نادانی وناتوانی وپذیرش عجزوعاجز بودن خویشتن پذیری وفروتنی دست از خودمحوری وباورهای کاذب گذشته برداشتن باز نگه داشتن دریچه افکاروقلب برای دریافت الهامات تازه نگاه کردن از دریچه زیباتری به زندگی دیدن تغیرات دیگر دوستان بهبودی مطالعه ومشورت صداقت باخودداشتن و صبرکردن وگوش کردن تظاهربه روند ایمان آوری وفقط برای امروز زندگی کردن?