انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 4-· منافع به تعویق نیانداختن ان چیست ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· منافع به تعویق نیانداختن ان چیست ؟
زودتر بهبود یافته و از دردهای مضاعف و غیر ضروری خلاص میشوم وگرنه بیماری ام و ناآگاهی از الگوهای غلطم بیشتر فرصت تخریب میابد
به همان نسبت که من رازهایی را در درونم نگه دارم به همان نسبت بیمارخواهم ماند
شناخت درست از منافع چون قبلا منافع را نمی شناختم لذت طلبی را با منافع اشتباه می گرفتم به چیز های ویرانگر میگفتم منافع ؟
پاک ماندن منافع است رسیدن به خدا رسیدن به اعتماد نفس وشهامت رسیدن به آرامش درون وتخلیه چیزهایی که من را آزار می داد
4-دیگربراحتی ازکسی رنجش نمیگیرم شهامت پیدامیکنم ترسهامومیشناسم روابطم بهترمیشه خصوصا روابط جتسی ام ازکنترل وسرزنش وقضاوت دیگران دورمیشم دلیل خطاهاواشتباهاتمومیفهمم وازخودم سلب مسولیت نمیکنم ایمان واعتمادم قویترمیشه صداقت وفروتنی وتسلیمم خصوصا تسلیمم به مرحله کاملتری میرسه حسن قدم 4وترازنامه تویسی اینه که زیربناوزیرساخت هارو بهترمشناسم وخودم مچ خودمومیگیرم و ازانکارخارج مییشم وخودواقعیموبهترمیشناسم وبه بیماری اجازه نمیدم که ازمن جلوتربیفته منوتومسیررشدوتغییرقرارمیده تاباگذشته تسویه حساب کنم ودست ازرفتاروابزارگذشته بردارم روشن بین وصادق ومثبت اندیش شوم وبااصول انسانی زندگی کنم وبه قوانین احترام بگذارم خودم ودیگران رودوست داشته باشم فقط برای امروز زندگی کنم وآرامش رودرلحظه تجربه کنم ودیگردرموردهیچ عملی عکس العمل سریع وبدون فکربه عواقب آن نشان ندهم رهاشده وبه آسایش وآرامش وامنیت درونی ودرنهایت به آزادی برسم?