انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 13-· از چه سازمانهایی ( مدرسه ، دولتی ، مذهبی ، اصلاحی ، مدنی ) رنجش دارم ؟ ( توضی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· از چه سازمانهایی ( مدرسه ، دولتی ، مذهبی ، اصلاحی ، مدنی ) رنجش دارم ؟ ( توضیح دهید چه اتفاق یا شرایطی باعث این رنجش شد )
دولت - دول جهان- و تمام سازمانها و انجمنها و گروهای موجود بر روی کره خاکی رنجش دارم (من مستعد رنجش هستم چون توقع دارم همه مطابق میل من رفتار کنند پس الگوی رنجش دارم)
13-رنجش هایمان علاوه بر اشخاص حقیقی میتواند ازافرادحقوقی هم مانندناظم پلیس ماموران زندانها ادارات ارگانها و....باشدومعمولادرطرح رنجش هایمان بخاطر رنجشی که از یک نفرداریم باعث میشود ازآن اداره ویاموسسه ویا ارگانی که آن شخص درآن کارمیکند هم رنجش بگیریم مانندرنجش ازیک سرباز ودرجه دارکه باعث میشودازنیروی انتظامی هم رنجش داشته باشیم که تماما ازبرخوردهای بدونادرست وتصمیماتی که بجای ما گرفته اند ویا تنبیهاتی که شده ایم ویاتبیعض هایی که قایل شده اند وحق کشی هایی که کرده اند ویاخسارت وآسیب هایی که زده اند وگاهابخاطرتوقعاتم وبخاطرمحروم شدن ازبعضی از حقوق های اجتماعیم سرچشمه گرفته باشدسالهاست که از اداره آگاهی ودادسرا رنجش دارم چون بیگناه مرا کلی شکنجه دادند وبه زندان انداختند که موجب شدیک فرد سابقه دارشوم بدون گناه چون کسی راپیدانکردندکه جرم را به گردن اون بیندازن وبدون اینکه من بپذیرم مرا مجرم نشان دادند که این موجب پاشیده شدن زندگیم شد?