انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 28-· درمورد چه کسی یا چه چیزی احساس گناه یا خجالت می کنم ؟ شرایطی که باعث به وجود
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· درمورد چه کسی یا چه چیزی احساس گناه یا خجالت می کنم ؟ شرایطی که باعث به وجود آمدن این احساسات شد را توضیح دهید .
وقتی رفتار بد و زشتی که وجدان درونی ام را ازار می دهد انجام می دهم احساس کناه و خجالت نسبت و خود دیگران و نیروی برترم سراغم می اید چون من ان رفتار را برخلاف میل باطنی و ضمیر سالم و اگاهم انجام داد ام و متوانسته ام احساساتم را تفکیک کنم بروز انها باعث درد لحظه ای در منمی شود شرایط بوجود امدن این احساسات زمانی بود که من متوانستم احساساتم را تغییر یا بروز دهم
28_باکسی رابطه داشتم رابطه ای صددرصدناسالم وبعدمتوجه شدم که این شخص باصمیمی ترین دوستم ازدواج کرده رابطه من بااین شخص بیشترازطرف من وبصورت اجباری برای ایشان بود وازطرف من این رابطه گذاشته میشدوزمانی که شام دعوت شده بودم منزل این دوستم بیخبرازهمه جا این خانم را درآنجا به عنوان میزبان وهمسردوستم دیدم خدا میداند به چه حالی افتادم شدیدا احساس گناه وخجالت بمن دست داد طوری که رابطه ام را با آن دوست کاملا محدودکردم به دیدنش به تنهایی وخارج از منزل وآن هم خیلی کم که بابت این کم کردن رابطه ام همیشه از طرف دوستم مورد سرزنش قرار میگرفتم?