انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 32-· از چه چیز یا چه کسی می ترسم ؟ چرا ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· از چه چیز یا چه کسی می ترسم ؟ چرا ؟
از همه چیز وهمه کس از روابط با مردم از طلبکار از گرفتن حقم از مردم برنامه ریزی ازنهای از پوچی از تغیر کردن از روبرو شدن با خود واقعی بعد از شناسای خود در قدم چهارم
از باورهای چدید از جدا شدن از عادت ها وخیلی چیزهای دیگر
32_ترس ازاین دارم که کاری کنم خداوندمرابحال خودرهاکند یامن بواسطه لذت طلبی هازیاده خواهی ها وافراط وتفریط هایم خدارافراموش کنم،ازلغزش کردن،از دست دادن آبرو واعتبار وسلامتی ام،از بی پولی وبیکاری وباری به هرجهت زندگی کردن،جداشدن از دوستان بهبودی ام،ازارتفاع وعمق زیاد خصوصا از دریا، ازتصادف رانندگی،ازچیزهای تیزوبرنده، ازمار،ازسیل وزلزله وآتش سوزی،ازمصرف مجددموادمخدر نیکوتین والکل،ازوسوسه ای که به فعل تبدیل شود،ازبیماریهای لاعلاج،ازحساب وکتاب اون دنیا،ازکار ودرآمد حرام،ازشرمندگی وسرافکندگی،ازخیانت کردن وخیانت دیدن،ازجبران خسارتی که نتوانم انجام دهم،ازنواقصم وقتی که نمیتوانم آنهاراشناسایی کنم،از حق الناس ودین مردم که برگردنم باشد،ازدست دادن مادرم،ازبدنامی ورسوایی،از نشئگی وخماری،از روشدنم دستم ودروغ هایم وروابطم،ازافکارواحساسات ودشمنی هام،ازترسهای کاذب وغیرواقعی ام که جلوی رشدواقدام وحرکتم رامیگیرد،از اقدام وعمل نکردن وتنبلی کردن هایم،از خودمحوری کردن هایم واز افراط وتفریط هایم واینکه وارد انکار شده وبامرضم زندگی کنم،،،
معمولا درمورد چیزی ویاکاری آگاهی ودانش وایمان وبرنامه ریزی نداشته باشم دچار ترس وگاهی وحشت میشوم ترس ریشه بیماری اعتیاد من است?