انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 35-· نگاه کردن به ، یا افشاء شدن چه چیز ، بیشترین ترس را در من بوجود می آورد ؟ فکر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· نگاه کردن به ، یا افشاء شدن چه چیز ، بیشترین ترس را در من بوجود می آورد ؟ فکر می کنم در این صورت ، چه اتفاقی رخ خواهد داد ؟
افشا کردن نقایص شخصی ام و اینکه با خود واقعی ام روبرو شوم
دیگران را ترد میکرد ترس از ریختن ابرو وبرگشتن به گذشته ودرون اعتیادی ندیدن واقعیت های زندگی ترس از افشا شدن رازها وواقعیت ها خودم روبرو شدن با احساساتم افشا شدن گذشته ام ترس از قضاوت دیگران وترس از اینکه متوجه افکار منفی معتاد گونه ومخرب من شوند ترس از اینکه تمامی انچه را که درارم از دست بدهم همه اینخا موجب ترس واز دست دادن تعادل وموجب ایست ویا بازگشت به عقب در زند گی ام خواهد شد
35_افشاء شدن خلاف هایی که کرده ام ویاقوانینی که زیرپاگذاشته ام روشدن روابطی که داشتم خصوصا رابطه های جنسی ام که عموما نادرست وناسالم بود سوءاستفاده هایی که کرده ام روشدن دروغهایی که گفته ام از روشدن شخصیت حقیقی و واقعی ام وافشاء شدن نواقص وکمبودهایم ازاینکه خانواده ام خصوصافرزندانم بدانندکه من چه خلافهایی کرده ام وخیلی از این خلاف هایم دقیقابرخلاف اعتقادات وباورهایی است که به آنهایادداده ام درزندگی پایبند به آنها باشند خسارتهایی که زده ام وحق کشی هایی که کرده ام کارهای نادرستی که انجام داده ام آن هم فقط برای خودنمایی وتأییدطلبی آسیب های جسمی که در نزاع هایم به دیگران زده ام ازقضاوتها وسرزنشی که به ناحق درمورد دیگران انجام داده ام ازاینکه نتوانم از کیان خانواده وداشته هایم دفاع کنم....
ازاینکه ازاصول خارج شده پاکی وبهبودیم راازدست بدهم که باروشدن واقعیت درونم جایگاهم رادرخانواده انجمن واجتماع از دست بدهم ازمسیربهبودی دورشده ودوباره واردانکارشده واسیردوستان والگوهای غلط رفتارهای گذشته شوم ودوباره درآغوش اعتیادفعال ومصرف موادونواقصم بیفتم. پس حتما باید باگرفتن تراز ترسهایم زیربنای آنهاراپیداکرده بپذیرم واقرارکنم تا ازشرافکارواحساسات بدرهایی پیداکنم. ?