انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 39-· چگونه دوستیهای افلاطونی خود را فدا و قربانی روابط رومانتیک کرده ام ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
· چگونه دوستیهای افلاطونی خود را فدا و قربانی روابط رومانتیک کرده ام ؟
رابه ای ودوستی های سالم وافلاطونی (رابطه خداوند وبنداش .پدر و مادر با فرزندانش وبرادر وخواهر ودوستيهای بنیادین قدیمی)
طبق قواعد وضوابط خاصی است ومستلزم صداقت وپایداری می با شد وچون من ادم بی ثبات وغیر اصولی بارها دوستی های قدیمی خود را فدای رابطه های عاشقانه کردم خانواده وفرزندان رلا به مواد مخدر ولذت های عانی فروختم رفاقت خود را با دوستی قدیمی به خاطر دوست جدید که با او هیچ شنا ختی هم ندا شتهام بهم می زرم
من بخاطر بیماری اعتیادم همیشه ازجهارجوبهافراری بوده ام وبرای خودم طبق خواسته هایم که ریشه در بیماری اعتیادداره خودم برای خودم جهار چوب باقوانین میگذاشتم تازه همین راهم گاهی می شکستم.ودرظمن احساساتم را درگیررابطه افلاطونی ام میکنم وهمین عامل برهم خوردن رابطه افلاطونی ام میشود ویا سطح ان را پایین می اورم
ممنون از پاسخ کاملت مهدی40عزیز
39_دوستی ورابطه افلاطونی یک رابطه روحانی والهی است که زیربنای آن صداقت عشق ومحبت و واقعیت است وبرپایه خرد ومنطق وشعور ودرک واقعیت طرفین میباشد دوستی های افلاطونی مستلزم راستی وصداقت میباشد وچون من دربرابر لذات آدم بی ثباتی هستم دوستی های افلاطونی خودرابالذتهای آنی عوض میکنم واین دوستی روحانی راقربانی یک سری دوستی هاوروابط زودگذرمیکنم ویک رابطه الهی رابایک رابطه جنسی زودگذر عوض میکنم وبخاطریک رابطه زودگذریک رابطه افلاطونی رافدامیکنم وجایی بخاطر شهوترانی ومسائل مالی روابط افلاطونی ام رافدا کرده ام وگاهی اوقات هم چون رابطه افلاطونی نداریم خودراباروابط رومانتیک سرگرم میکنیم...
زمانی که من از اصول خارج میشوم وبابیماریم زندگی میکنم در ارتباطاتم حدومرزی نمیشناسم وبه دنبال لذت طلبی هستم وهمین باعث میشود ارتباطاتم بهم بخورد حالا این ارتباط میخواهد افلاطونی باشد یا رمانتیک?